Odpowiedz

RunDLL error - brak "winmhc32.rom"

 
lepakkomies
Nowy

Liczba postów: 6
Post: #1

RunDLL error - brak "winmhc32.rom"


Nie znalazłam nigdzie tematu dotyczącego tego problemu - choć widzę, że jest podobny z "winvyq32.rom", ale nie jestem pewna czy to jest to samo, więc w razie czego proszę o wyrozumiałość Cwaniak

Jako że to mój pierwszy post na tym forum, na początku witam tutejszych forumowiczów.
A teraz do rzeczy...

Wczoraj wieczorem po uruchomieniu systemu pojawiło mi się na pulpicie ni z gruszki takie okienko - pokazuje się po każdym uruchomieniu systemu:
RunDLL error - brak "winmhc32.rom"

Niby nic potem z systemem złego się nie dzieje, ale jest to mocno irytujące, a samo pojawianie się takiego komunikatu już podświadomie niepokoi...

Dodam, że zanim pomyślałam o tym forum (bo i po co od razu? :dodgyUśmiechnięty, dzisiaj przeskanowałam system programem antywirusowym Avira AntiVir Personal - Free Antivirus sądząc, że to sprawka wirusa i rzeczywiście program znalazł mi 3 trojany, z czego 2 miały tę samą nazwę, która pojawia się w tym komunikacie, tj. winmhc32.rom, ale oczywiście zamiast przenieść do kwarantanny, dałam na 'Delete' będąc święcie przekonaną, że problem ów zniknie - jak widać mocno się myliłam, a do tego jeszcze rozkmina czy nie pogorszyło to sprawy Zniesmaczony
Taaak... wiem... głupota ludzka nie zna granic Zacieszacz

Ale mam nadzieję, że mogę liczyć na czyjąś podpowiedź w rozwiązaniu tego problemu Proszący Bardzo proszę Wstydniś

P.S. Jakby co mój system to Windows 7 Professional 64-bit
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.07.2010 19:52 przez lepakkomies.)

11.07.2010 19:40

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RunDLL error - brak "winmhc32.rom" - lepakkomies - 11.07.2010 19:40
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
RunDLL error winhnu32.rom WiiZy 1 2.274 12.07.2011 22:53
Ostatni post: dziki314
Run DLL error - brak "winvyq32.rom" faktorio 4 2.644 26.06.2010 22:11
Ostatni post: ihatebuffering
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.