Wątek zamknięty

Czy warto instalować aktualizacje w Windows 7?

 
Lalik
VIP

Liczba postów: 1.763
Post: #41

RE: Czy warto instalować aktualizacje w Windows 7?


Ja powiem tak, jak się nie ma co robić to instaluje się syf na kompie, a później pomocy Zacieszacz spotkałam się z co najmniej 10 poważnymi problemami po tych aktualizacjach, może i to niewiele ale mogło być o 10 mniej Zacieszacz jak to zawsze pokazuje życie wszytko zależy od konfiguracji Zacieszacz
A tak na marginesie co ci dały te aktualizacje czego my nie mamy Zacieszacz chyba tylko jedno mniej miejsca na dysku, ja instaluje tylko to co jest na wu i z komputerem nie miałam żadnych problemów, a żeby nie było że nie wiem co mówię odrazu powiem sama z racji że lubię testować zainstalowałam drugą kopie systemu Zacieszacz i zainstalowałam cały ten chłam, moje spostrzeżenia ?
1. dłuższe uruchamianie systemu mimo tego, że był czysty tylko aktualizacje plus sterowniki Zacieszacz i antywirus
2. rozrastający się windows Zacieszacz
3. blue screen na oryginalnej kopie systemu z łatkami tylko z wu jeszcze mi się to nie przytrafiło Zacieszacz

Może jakieś za ??
Szczerze nie znam żadnych za Zacieszacz testowałam to około 3 tygodni Zacieszacz

A co do tego, że puścili czystego rtm-a i co z tego zawsze ten rtm będzie piratem nigdy nie będzie oryginałem a co do źródła przecieku też się mylisz Zacieszacz
To tyle ode mnie w tym temacie Zacieszacz

A na zakończenie dla tych którym przychodzi do głowy żeby to instalować, powiem tylko tyle zaręczam wam gdyby były tego warte znalazłyby się w wu, i moja dobra rada dajcie sobie z tym spokój, no chyba, że chcecie poeksperymentować jak ja to polecam sami się przekonacie Zacieszacz

Ja nie wiem co napisać, Turbo-Dymo-Men by wiedział ;)
Pomogłam? Kliknij...... Pomógł
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.03.2010 10:18 przez Lalik.)

22.03.2010 10:04

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy warto instalować aktualizacje w Windows 7? - Lalik - 22.03.2010 10:04
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Lutowe aktualizacje - instalować? Rostov 1 867 13.02.2020 22:22
Ostatni post: LadyInBlue
Dziwne opcjonalne aktualizacje Vicente 2 2.007 04.03.2017 09:52
Ostatni post: thermalfake
Rozwiązany Aktualizacje dla Windows 7 - jak rozwiązać problem z nimi ader10 4 4.155 04.09.2016 13:50
Ostatni post: ader10
Rozwiązany aktualizacje majowe - problem sojer 2 2.313 14.05.2016 17:41
Ostatni post: sojer
Rozwiązany Aktualizacje na Windows 7-dlaczego nie działa poprawnie Celownik 3 22.585 06.03.2016 12:47
Ostatni post: zdzwis
Windows Update ciągle wyszukuje aktualizacje. FOZ 3 6.345 29.01.2016 17:19
Ostatni post: FOZ
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.