Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Czy warto instalować aktualizacje w Windows 7? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Czy warto instalować aktualizacje w Windows 7? (/czy-warto-instalowac-aktualizacje-w-windows-7-5316-t)

Strony: 1 2 3


Czy warto instalować aktualizacje w Windows 7? - gipsu - 18.03.2010 17:40

Witam serdecznie chciałem się zapytać czy warto instalować aktualizacje w Windows 7?

Dziękuję za odpowiedz pozdrawiam.


RE: Czy warto instalować aktualizacje w Windows 7? - ihatebuffering - 18.03.2010 17:52

Ja bym powiedzia,ł że należy a nie warto Zacieszacz System może być nie stabilny bez aktualizacji i mniej bezpieczny.


RE: Czy warto instalować aktualizacje w Windows 7? - PLANETKA - 18.03.2010 18:03

Ja tam je pobieram, i nie ma z tym żadnych problemów.


RE: Czy warto instalować aktualizacje w Windows 7? - damian-Win2000 - 18.03.2010 18:36

System będzie działał normalnie po restarcie bo pewnie obawiasz się, gdyż posiadasz piracką kopieUśmiechnięty
A skąd te podejrzenia, że jesteś piratem ano stąd iż normalna osoba instaluje update je bez zastanowienia Zadowolony


RE: Czy warto instalować aktualizacje w Windows 7? - StoProcent - 18.03.2010 18:52

Dokładnie Damian , ale co , instaluj , nic się nie dzieje .


RE: Czy warto instalować aktualizacje w Windows 7? - War_3_ - 18.03.2010 19:02

Instalowanie poprawek jest WYSOCE rekomendowane. Przez użytkowników i przez MS.
Poprawiają stabilność, wydajność i bezpieczeństwo.


RE: Czy warto instalować aktualizacje w Windows 7? - jacek-placek - 18.03.2010 19:07

NALEŻY instalować ważne poprawki. Gdyby to nie było tak istotne, to po co miałby je ktoś tworzyć? Po to, żeby kilkunastu osobom zapewnić etat w M$?Zacieszacz


RE: Czy warto instalować aktualizacje w Windows 7? - Lalik - 18.03.2010 22:47

Dziwne pytanie a jak myślisz po co one są ? Dla mnie odpowiedź jest oczywista. TAK.


RE: Czy warto instalować aktualizacje w Windows 7? - procesor - 18.03.2010 23:49

(18.03.2010 19:07)jacek-placek napisał(a):  NALEŻY instalować ważne poprawki. Gdyby to nie było tak istotne, to po co miałby je ktoś tworzyć? Po to, żeby kilkunastu osobom zapewnić etat w M$?Zacieszacz

Nie wiem czy takie ważne są jak takie poprawi nie są zwyczajne poprawki jakie sobie wyczytałeś przed akceptacja i ich instalowanie. Dlaczego ja tak piszę? A dlatego, że zrobiłem aktualizację którą miała na celu poprawić stabilność systemu (bo tak wyczytałem w opisie tej aktualizacji) a zamiast tego to podczas aktualizacji instalował się dziwny program o nazwie WDC.exe (pełny opis programu klik)
____________________________________________________________________________________

Description:
Added by the Spyware.Watchdog surveillance software. Spyware.WatchDog is a spyware program that logs keystrokes. It monitors Instant Messenger conversations, Web sites visited, and programs used. It can also block access to URLs, files, and applications. It has a client and a server component, and installed files and registry subkeys vary depending on which component is installed. This program should be uninstalled if not installed by yourself.
____________________________________________________________________________________

Nie raz, ze inwigiluje twoją prywatność to jeszcze może zablokować ci wejście do niektórych stron w którym się znajduje twoje prywatności również. I to ma być poprawka wydajność komputera?? takie aktualizacje powinnyśmy instalować?

Najlepszy jest to, że M$ nie informuje w swoich opisach o tych małych SpajrPsiaków ;/


RE: Czy warto instalować aktualizacje w Windows 7? - slump - 19.03.2010 04:47

Nie znalazłem nic w Google o instalacji tego pliku przez WU. Jesteś pewien, że to aktualizacja? Skąd ją pobrałeś? Daj jej opis i nr. kb.


RE: Czy warto instalować aktualizacje w Windows 7? - Skymad - 19.03.2010 07:23

Poprawki należy pobierać, tylko przez pobraniem wpisać jej numer w Google i sprawdzić czy nie zrobi czasem cyrku Cwaniak


RE: Czy warto instalować aktualizacje w Windows 7? - Deron - 19.03.2010 07:37

Kupiłem lapka 9 lutego tego roku z Windą 7 32 Bit, jeszcze w sklepie rozszerzyłem mu pamięć, pobrałem aktualizacje i od tego momentu zaczęły się moje walki z systemem, który co parę chwil się wieszał. Stawiałem na aktualizacje.
W końcu lapek wylądował w servisie, w którym to nie mogli zlokalizować przyczyny wieszania /mrożenia/ się systemu.
Do chwili wysłania lapka do servisu prostytuowałem mój system kilkadziesiąt razy robiąc twarde restarty.
Myślałem, że po takich katorgach pozostanie mi tylko FORMAT, bo nawet najlepszy lapek z systemem XP tego by nie wytrzymał.
W końcu zaniosłem lapka do super fachowca w 3mieście.
Przyczyna była bardzo prozaiczna - wystarczyło zamienić kości RAM w gniazdach pamięci i lapek działa do tej pory bez zarzutu.
Pobieram każdą aktualizację, system jest stabilny i ku moich obaw stwierdzam, że Windows 7 to super system i nie można go zajechać. Zacieszacz
Zgadzam się z Skymadem, że przed pobraniem aktualizacji należy najpierw o niej poczytać - tez tak robię, bo mam włączone powiadomienie.


RE: Czy warto instalować aktualizacje w Windows 7? - slump - 19.03.2010 09:10

Cieszymy się i na 2 raz kolego nie mówię, że wierz w ciemno ale chociaż bierz pod uwagę to co Ci proponujemy ( wiesz o co chodzi) Uśmiechnięty


RE: Czy warto instalować aktualizacje w Windows 7? - procesor - 19.03.2010 10:27

(19.03.2010 04:47)slump napisał(a):  Nie znalazłem nic w Google o instalacji tego pliku przez WU. Jesteś pewien, że to aktualizacja? Skąd ją pobrałeś? Daj jej opis i nr. kb.

Oj panie już nie pamiętam jaki numer i opis tej aktualizacji, ale na pewno nie tego że będzie inwigilować rozmowy oraz wchodzenie na stronach i programy jakie ja używam.


RE: Czy warto instalować aktualizacje w Windows 7? - Lalik - 19.03.2010 10:45

Ja szczerze mówiąc nawet sobie nie przypominam żebym miała tego typu aktualizację, dodam, że po necie krąży masa aktualizacji które nie ujrzały światła dziennego, ja instaluję jedynie te wydane przez WU, i szczerze mówiąc nie ma ich tak dużo, natomiast tych z innych źródeł jest masa.


RE: Czy warto instalować aktualizacje w Windows 7? - jacek-placek - 19.03.2010 10:56

(18.03.2010 23:49)procesor napisał(a):  
(18.03.2010 19:07)jacek-placek napisał(a):  NALEŻY instalować ważne poprawki. Gdyby to nie było tak istotne, to po co miałby je ktoś tworzyć? Po to, żeby kilkunastu osobom zapewnić etat w M$?Zacieszacz

Nie wiem czy takie ważne są jak takie poprawi nie są zwyczajne poprawki jakie sobie wyczytałeś przed akceptacja i ich instalowanie. Dlaczego ja tak piszę? A dlatego, że zrobiłem aktualizację którą miała na celu poprawić stabilność systemu (bo tak wyczytałem w opisie tej aktualizacji) a zamiast tego to podczas aktualizacji instalował się dziwny program o nazwie WDC.exe (pełny opis programu klik)
____________________________________________________________________________________

Description:
Added by the Spyware.Watchdog surveillance software. Spyware.WatchDog is a spyware program that logs keystrokes. It monitors Instant Messenger conversations, Web sites visited, and programs used. It can also block access to URLs, files, and applications. It has a client and a server component, and installed files and registry subkeys vary depending on which component is installed. This program should be uninstalled if not installed by yourself.
____________________________________________________________________________________

Nie raz, ze inwigiluje twoją prywatność to jeszcze może zablokować ci wejście do niektórych stron w którym się znajduje twoje prywatności również. I to ma być poprawka wydajność komputera?? takie aktualizacje powinnyśmy instalować?

Najlepszy jest to, że M$ nie informuje w swoich opisach o tych małych SpajrPsiaków ;/


Niestety, muszę Cię rozczarowaćUśmiechnięty. Wbrew temu co piszesz, czytam co mam zainstalować, a takiej aktualizacji po prostu nie mam(sprawdziłem dla świętego spokojuUśmiechnięty ). Być może instalujesz wszystko jak leci, nie czytając właśnie opisu danej aktualizacji.

Pozdrawiam.


RE: Czy warto instalować aktualizacje w Windows 7? - Lalik - 19.03.2010 11:23

W WU nie było takiej aktualizacji ja też sprawdziłam a mam zainstalowane wszystkie Zacieszacz


RE: Czy warto instalować aktualizacje w Windows 7? - ihatebuffering - 19.03.2010 12:54

Cytat:Oj panie już nie pamiętam jaki numer i opis tej aktualizacji, ale na pewno nie tego że będzie inwigilować rozmowy oraz wchodzenie na stronach i programy jakie ja używam.

W historię aktualizacji nie łaska zajrzeć ? Aktualizacje nigdy mi nie zaszkodziły .


RE: Czy warto instalować aktualizacje w Windows 7? - procesor - 19.03.2010 15:10

Cytat:Niestety, muszę Cię rozczarowaćSmile. Wbrew temu co piszesz, czytam co mam zainstalować, a takiej aktualizacji po prostu nie mam(sprawdziłem dla świętego spokojuSmile ). Być może instalujesz wszystko jak leci, nie czytając właśnie opisu danej aktualizacji.

Na początku tak zrobiłem potem wyłączyłem auto-aktualizacji i zacząłem ręcznie instalować aktualizację i wtedy zacząłem czytać opis aktualizacji ale tak jak napisałem wcześniej (wyszło na to, że nie czytałeś co napisałem), że opis o tym WDC nie było w ogóle.

Cytat:W historię aktualizacji nie łaska zajrzeć ? Aktualizacje nigdy mi nie zaszkodziły .
Nie wiem jak się sprawdza historii aktualizacji więc uspokój się ; ]. Nie wszystko ogarnąłem na tym Win 7.


RE: Czy warto instalować aktualizacje w Windows 7? - ihatebuffering - 19.03.2010 15:48

Wchodzisz w WU i po lewej stronie masz zakładkę "wyświetl historię aktualizacji" .