Wątek zamknięty

Zgubiona płytka instalacyjna z systemem Win 7 x64 HP OEM

 
jimix
Nowy
Liczba postów: 9
Post: #4

RE: Zgubiona płytka instalacyjna z systemem Win 7 x64 HP OEM


No właśnie naklejki nie mam na obudowie PC. Zgubiłem całe opakowanie wraz z kluczem. Nie chcę się bawić w ściąganie, nagrywanie na płytę jakichś wersji z neta, wolałbym duplikat od MS, a oni mnie olali ciepłym moczem...gdybym wiedział wcześniej, że taki czeka mnie support to bym nie wydawał 300zł. Czemu nie mam prawa do duplikatu? Przecież to jeden z warunków jakie ta firma zapewnia, czyż nie? Naprawdę nie da się nic zrobić Panowie?

Klucz zobaczyłem programem Speccy.

Przed chwilą dostałem taką odp. Niestety, Ten długi adres url nie działa mi, oto treść odpwiedzi:






W przypadku utraty/braku nosnika celem uzyskania jego duplikatu mozna zglosic sie do:



· Jezeli system byl kupiony na licencji OEM w sklepie osobno od komputera:

o Mozna zwrócic sie do sprzedawcy oprogramowania

o Nosnik do takiego systemu mozna równiez zamówic pod adresem https://om.one.microsoft.com/opa/Validat...riptOn=yes lub pod adresem e-mail csdsbc@msdirectservices.com,



· Producenta Komputera - jezeli system byl dostarczony na licencji OEM przez duzego producenta razem z komputerem,



· csd@msdirectservices.com - jezeli system zostal zakupiony jako wersja pudelkowa FPP - BOX



Zamówienie nosnika moze wiazac sie z dodatkowym kosztem.



Istnieje równiez mozliwosc pozyczenia nosnika na czas instalacji. Nosnik taki musi spelniac pewne warunki. Musza to byc pliki instalacyjne:

· Z tym samym Service Pack'iem

· W tej same wersji jezykowej

· Od tego samego producenta (w przypadku systemów przeinstalowanych przez duzych producentów)

· W tej samej edycji co system oryginalny.



Ponadto, na Certyfikacie Autentycznosci (naklejka z kluczem) znajduje sie numer Part Number, który ma forme X**-***** gdzie "*" to liczby. Taki sam numer znajduje sie równiez na wielu nosnikach do systemów operacyjnych Windows. Jezeli pierwsze trzy znaki tego numeru na Certyfikacie Autentycznosci zgadzaja sie z tymi na plycie, istnieje duza szansa ze takie pliki instalacyjne zadzialaja z kluczem na certyfikacie.





W przypadku dodatkowych pytan, badz watpliwosci prosze o kontakt.



Z powazaniem,

Edyta Górecka


I co? Zamówienie będzie płatne?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.09.2012 14:53 przez jimix.)

07.09.2012 13:50

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Zgubiona płytka instalacyjna z systemem Win 7 x64 HP OEM - jimix - 07.09.2012 13:50
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Komputer nie widzi dysku z systemem. slawek213 2 2.642 20.12.2016 22:48
Ostatni post: thermalfake
Co tak naprawdę zawiera płyta instalacyjna z Wndows 7 64-bit blackcats 0 951 10.10.2016 09:05
Ostatni post: blackcats
Problem z użytkownikami i systemem DamSou 1 949 12.10.2014 21:14
Ostatni post: thermalfake
Rozwiązany Niebootowalna instalacyjna DVD Windows 7 Home Premium lejwoda 7 2.117 18.01.2014 09:53
Ostatni post: lejwoda
Instalacja win7 na laptopie: nowy dysk i brak CD z systemem groszkin 1 4.236 21.05.2013 19:31
Ostatni post: thermalfake
Problem z systemem przy włączaniu komputera puszczak11 4 1.723 05.10.2012 19:46
Ostatni post: thermalfake
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.