Wątek zamknięty

Windows 7 Pro - problem w domenie

 
ozricus
Nowy
Liczba postów: 2
Post: #1

Windows 7 Pro - problem w domenie


Witam,

Jestem tu nowy, generalnie zielony (umiem zainstalować system i poinstalować sterowniki, ale w zasadzie to wszystko...)

Mój problem jest następujący: laptop HP z zainstalowanym Win 7 pro, od około roku "chodzi" w firmowej domenie i nie było problemów aż do piątku - komp się uruchamia, loguję się na konto przypisane do domeny ale nie potrafi podpiąć żadnych dysków sieciowych.

Zmieniliśmy ustawienia: zamiast nazwy domeny wpisałem nazwę grupy roboczej i... musiałem przywracać system bo na konto domenowe się już nie zalogowałem i nie było możliwości podpiąć mnie na powrót do domeny. Po przywróceniu systemu sytuacja jak powyżej.

Internet mam, również będąc w sieci firmowej, wygląda jakbym był w domenie ale nie mógł korzystać z zasobów sieci wewnętrznej.

Mam antywirus, skanuję całość 1/tydzień (z ręką na sercu - skanuję), nic nie doinstalowałem nowego, nie zmieniałem ustawień i tak to niestety wygląda Smutny

Nie chciałbym instalować na nowo, bo to kupa roboty - wszyscy wiecie jaka... System mi chodzi, problem tylko z tymi dyskami.

Help!!

Z góry dziękuję!

Marek

13.12.2010 19:38

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Windows 7 Pro - problem w domenie - ozricus - 13.12.2010 19:38
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Windows 7 Home Premium i praca w domenie. pablo7890 3 2.905 11.09.2012 18:44
Ostatni post: pablo7890
Instalacja drukarki w domenie bez prawa lokal admina - Jak? Argayl 1 6.347 07.02.2012 12:26
Ostatni post: Argayl
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.