Odpowiedz

Klasyfikacja wydajności komputera - błąd

 
crowiack
Nowy

Liczba postów: 9
Post: #5

RE: Klasyfikacja wydajności komputera - błąd


(17.12.2009 13:43)Nostromo napisał(a):  @ crowiackUśmiechnięty,
gratuluję luzu,
napisałeś "nie mam żadnego antywitusa":s ,używasz komputera od jakiegoś czasu...na co czekasz,
jeśli może być gorzej to na pewno będzie...-prawo Murphy'ego. Czuję ,że nadchodzi "kumulacja błędów.
Na dole obrazka niebieska ikonka z napisem...sprawdź co to, może kod błędu, wrzuć na forum,
daj sobie pomóc,
pozdrawiam
a tak jeszcze na marginesie, czy aktywowałeś swój system?

Hmm.. spróbuję odpowiedzieć na wszystko, co zrozumiem Cwaniak
Pierwsze primo: Nie mam antywirusa, po nieszczęśliwych przeżyciach z super antywirem Kaspersky :-/ Czekam na NODa na siódemkę, bo firma ma licencję na niego, ale możliwe, że będzie przesiadka na jakiegoś innego, ale na razie nie mam. Rzeczywiście, przydałby się antywirus, ale to chyba nie ma związku z problemem.
Drugie primo: Czy słynna niebieska ikonka na dole obrazka to ten odnośnik do 'pomocy'? Jeśli o to chodzi to nie ma kodu błędu, a powiem więcej, nic nie ma.
Trzecie primo: 'Daj sobie pomóc'? Bardzo chętnie, a nawet dziękuje bardzo, ale wolałbym polecenia typu uruchom '...', wpisz '...', kliknij '...'. Zadowolony A nie 'rozsynchronizowywując impulsy indeksu synchronizacji wyłączyłeś hibernalator czasoprzestrzenny'. Bardzo się ciesze, ale co dalej?Zacieszacz

I czwarte primo, czyli podmargines: Ja już raz robiłem ten test i mam konkretny wynik. Kombajn prosi mnie o puszczenie jeszcze raz, bo wynik jest nieaktualny, ale tym razem odmawia współpracy. To mnie najbardziej martwi, działało, ale co, obraziło się?

Aha i jeszcze dzięki za zainteresowanie i pomoc. Wstydniś

Karta graficzna: Radeon X1600
Procesor: AMD Phenom 9750 Quad-Core
Zainstalowana pamięć RAM: 1,5 GB (narazie)
Typ systemu: 32-bit

17.12.2009 14:19

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Klasyfikacja wydajności komputera - błąd - crowiack - 17.12.2009 14:19
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Rozwiązany Zmiana wyglądu czcionki po "Dospasowaniu systemu do jak najlepszej wydajności" w win7 luki_matrix 2 2.641 28.07.2015 20:59
Ostatni post: luki_matrix
Nie można obliczyć indeksu wydajności systemu Windows dla tego systemu. nexomes2388 2 3.996 17.05.2015 20:15
Ostatni post: nexomes2388
Samsung NC110 poprawienie wydajności javroox 4 3.017 23.12.2014 23:29
Ostatni post: thermalfake
Nagły spadek wydajności systemu. mapciu 2 2.820 05.12.2014 01:23
Ostatni post: thermalfake
Poprawa wydajności komputera oskalw 2 2.145 14.04.2014 23:15
Ostatni post: thermalfake
Niski indeks wydajności (5,9) na dysku SSD arturpu 1 2.864 30.08.2013 18:34
Ostatni post: thermalfake
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 2 głosów.