Odpowiedz

[News] Windows 8 ma powtórzyć sukces poprzednika

 
ihatebuffering
VIP

Liczba postów: 4.011
Post: #7

RE: Windows 8 ma powtórzyć sukces poprzednika


Cytat:Vista - przyjęta niemal tak chłodno, jak XP na początku (aczkolwiek przez tych kilka lat Użytkownicy nauczyli się korzystać z XP tak, aby go nie zepsuć przypadkiem i stąd spora doza niechęci do Visty, która nie jest aż tak zła jak się o niej mówi)
Vista była zła, dopiero po SP2 była stabilna. Poza tym gdy wyszła Vista, jej wymagania na tamte czasy były ogromne. Zmiany które są w 7 względem Visty, można było wprowadzić w SP3. Tylko czy to by wróżyło sukces? Na pewno nie, bo niechęć do Visty by została. A XP osobiście nigdy nie lubiłem. Zawsze mi sypał błędami (najlepszy błąd który Win XP sypał bez powodów czyli "Raport o błędach, Nie wysyłaj, Wyślij...), wieszał się bez powodów (chociaż, wtedy tylko instalowałem gry, dema, minigierki, co się kończyło po kilku miesiącach formatem) . Od kiedy mam Win 7 formata robiłem tylko 1 raz z mojej własnej winy, grzebiąc w plikach .Dll.

Osobiście chciałbym, aby Win 8 był tworzony od 0 na nowym jądrze. "Ale przecież żaden program i sterownik nie będzie działał", no i co z tego? Po to jest udany Windows 7, żeby siedzieć jeszcze na nim przynajmniej 6-10 lat. A w tym czasie wychodziły by bety Win 8, tworzone by były nowe sterowniki i programy. I w końcu np za 5 lat, powstał by całkowicie nowy system... (marzenia Zacieszacz)

05.08.2010 15:30

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Windows 8 ma powtórzyć sukces poprzednika - ihatebuffering - 05.08.2010 15:30
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.