Wątek zamknięty

[Rozwiązany] problem z zainstalowaniem Javy

 
maskot00
Wdrażany
Liczba postów: 16
Post: #1

problem z zainstalowaniem Javy


Dzień dobry Uśmiechnięty

Mam przeinstalowany system Windows 7 Home.

Wgrywam powoli programy na nowo i od razu zaczynają się problemy.

Instalacja programów nie może nastąpić z powodu komunikatu: "this software cannot be installed because JV is not properly installed . Please repair js and then restart the installer"
Sprawdzam w przegladarce w dodatkach, nie mam javy.


Także wchodzę na stronkę Javy, ściągam program, odpalam i ... cisza, zero reakcji. Znów odpalam program i komunikat następny: "another java instlations is in progress. You must complete that installations before you can run this installer " - czyli instalacja jest w toku, a ja zamulę zaraz system przez swoją niecierpliwość.
Wchodzę w menadżer , robię zakończ proces jxp.install.exe *32 i znów uruchamiam i nic się nie dzieje.

Czy java sama z siebie się uruchamia? czy trzeba przejść jakiś proces instalacji?

Wracam do zainstalowania mojego programu , znów to samo. Nie mogę go zainstalować, bo Java nie jest prawidłowo zainstalowana. W panelu sterowania ( programy dodaj/usuń) nie ma Javy.

Proszę o pomoc, jak mam zainstalować javę ? Wcześniej nie było z tym problemów. O co tu chodzi ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.11.2016 20:55 przez maskot00.)

13.11.2016 20:55

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
problem z zainstalowaniem Javy - maskot00 - 13.11.2016 20:55
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Problem z zainstalowaniem Windows Media Player. Elivent 2 1.506 14.11.2015 18:28
Ostatni post: Elivent
Problem z zainstalowaniem oprogramowania firmy Adobe Mirre 0 1.860 03.12.2010 15:06
Ostatni post: Mirre
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.