Odpowiedz

Kto nie chce Internet Explorera? (felieton)

 
windowswstręt
Nowy
Liczba postów: 6
Post: #3

RE: Kto nie chce Internet Explorera? (felieton)


"Pani_e" szanowny, weź "Pan_i "i zastanów się co "Pan_i" piszesz, dostajesz system, goły i wesoły, trza "interneta", czy to będzie Windows, czy Linux, bo innego nie ma. Trza się połączyć z internetem jest tak!!. No, to co jak, dostajesz system, to co ma Ci dostarczyć 2000 przeglądarek internetowych ??
Wiadomo, że każdy cudotwórca systemu będzie chciał coś wrzucić od siebie, żeby to mogło potem hulać,
bo wiele składników trza pobrać z neta. Mamy co mamy. Ale ja mam doświadczenie dość długie i wiele razy nie udało mi się postawić systemu bez internetu (obecnie). Najciekawsze, że kiedyś stawiałem system LINUXA i G___o nie dało się postawić bez WINDOWS, trza było ściągnąć jakiś plik, o zgrozo, żeby zainstalować (jakaś ta 46958742 dystrybucja) go z płyty- mam ją do dzisiaj. Nikt ni komu nie karze korzystać z Internet Explorera, ale pierwszy kontakt musi się z niego odbyć.

To nie tu problem tkwi. Tę karę o której mowa to MICROSOFT se z kieszeni wyciągnął i zapłacił. I ten pic na wodę to tylko "Pan-i" kupuje, że jest jakaś reakcja z EU. To tak wygląda, że kupuje "Pan_i" samochód i reklamuje "Pan_i" kolor lakieru lub tapicerki siedzeń. Problem chyba tkwi gdzie indziej. Monopol chyba nie jest w przeglądarkach internetowych, wiec tego szampana to proszę wylać na swoją głowę i zastanowić się w czym jest ogólny i właściwy problem. MICROSOFT to nie tylko produkt ale niestety polityka ohydna i zła, to również pewna ekspansja na świat i kontrola nad nim. Monopol - oczywiście tylko jaka inna opcja??, jak świat zakochał się w mitycznych OKIENKACH.

Linux super sprawa tylko kto ma wiedzę taką, żeby to działało jak należy. 95% narodu tego świata nie będzie "kompilować" jakiś tam problemów wynikających z tego systemu. No i tylko windowsy nam pozostaną, plebs będzie się ciszył różnymi bajerami kolorowymi trójwymiarowymi okienkami. I oto chodzi napakować bajerów, pierdołów aby piknie wyglądało i jest super.

Plebs się cieszy bo cudeńka!! Tylko nikt się nie zastanawia nad tym kto i kim steruje.

20.06.2009 23:13

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto nie chce Internet Explorera? (felieton) - windowswstręt - 20.06.2009 23:13
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Następca Visty uratuje honor Microsoftu? (felieton) lc0ne 19 5.581 28.08.2009 10:16
Ostatni post: Dzejkop
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.