Wątek zamknięty

[Rozwiązany] Źle przeinstalowany Windows 7

 
Archielt
Nowy
Liczba postów: 3
Post: #1

Źle przeinstalowany Windows 7


Witam serdecznie.

Wraz z zakupem laptopa w 2009 r. otrzymałem licencję na Windows 7 (klucz na dolnej stronie laptopa).
Nie otrzymałem żadnej płyty ani jakiegoś pliku instalacyjnego.

Wcześniej kiedy przeinstalowałem system, robiłem to jakoś w ustawieniach, bez żadnej płyty CD, USB czy w ogóle instalki.

Zapomniałem, jak robiłem, dlatego tym razem pobrałem instalkę i przeinstalowałem System (musiałem podać klucz).

Niestety, coś się stało: spartaczyło się wszystko.

- zrobiło mi kopię systemu, mimo, że nie chciałem (zajmuje to niemalże 95% wolnego miejsca na dysku C),
- mam strasznie duże rozszerzenie displayu, tzn. ikonki i wszystko bardzo duże. Zmiany w ustawieniach nie pomagają,
- cały sprzęt się wiesza, nie da się niczego normalnie zrobić - zacina się co minutę i muszę poczekać, aż np. będę mógł ruszyć myszką,
- Firefox w ogóle nie chodzi, Chrome ledwie ledwie, Explorer lepiej, ale też się zacina strasznie,
- system jest w języku angielskim, mimo ustawień w innym języku, i ma szatę jakby XP lub wersji starszej, nie Windows 7,
- niestety nie pamiętam, czy miałem wcześniej wersję Home, czy Professional i jaką wersję bitową (32 czy 64),
- mimo że chciałem całkowicie przeisntalować system na dysku C, z usunięciem plików, to pliki zostały, system zrobił nawet kopię (windows.old), i nie usunął wersji poprzedniej systemu, a tylko nadpisał nową. Mam teraz dwa systemu na kompie (obie siódemki).

Proszę o pomoc, ponowne instalowanie nie pomogło. Nie wiem, co już mam zrobić, nie mam pomysłów.

14.05.2015 12:36

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Źle przeinstalowany Windows 7 - Archielt - 14.05.2015 12:36
RE: Źle przeinstalowany Windows 7 - Meksyk1968 - 14.05.2015, 17:25
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.