Odpowiedz

Windows 7 + Win XP SP2 z zew. dysku usb (jak wygląda sytuacja innych portów usb?)

 
atomic
Młodszy user systemu
Liczba postów: 53
Post: #4

RE: Windows 7 + Win XP SP2 z zew. dysku usb (jak wygląda sytuacja innych portów usb?)


Aha co do kwestii Windows to mam kolejne pytanie. Bo mam dysk sata w starym komputerze i czy mógłbym zrobić np. tak zainstalować Windowsa XP sp2 (oczywiście bez instalacji jakichkolwiek sterowników) i następnie podpiąć dysk za pomocą kieszeni zewnętrznej usb do komputera gdzie jest Windows 7. Czy to wtedy będzie to samo?

Wracając do myszki, to nie jest prosta sprawa. Kwestia jest po części w sofcie, ale on tutaj nic nie poradzi, bo Microsoft posiada bardzo słabe softy. Bez możliwość lockowania dpi (główna przyczyna tego problemu), ani także bez możliwość ustawienia stałego odświeżania na myszce. Co zmusza mnie do innych czynność w celu podniesienia odświeżania usb na wyższe wartości.

Ustawienia, o których piszesz są dla mnie tylko przeszkodą, bo z 2 tyg musiałem walczyć, żeby wyłączyć akceleracje myszki.

Jak już pisałem wiele osób ma z tym problem, wiele nawet nie jest tego świadoma, bo trochę trzeba spędzić w grze, żeby czuć takie zachowania myszy.
To co jest najbardziej zabawne w tym wszystkim to jest to, że są tak jakby 2 wersje myszy ie3(starsza i nowsza). W starszej nie ma takiego problemu.
Wczoraj zrobiłem ten tes na te sterowniki, czy aby na pewno Windows 7 ma już w sobie podstawione sterowniki do produktów Microsoftu. Odinstalowałem całkowicie mysz i okazało się, że po ponownym podpięciu nawet nie ukazała się ramka, z instalacją urządzeń czy też wykrywanie sprzętu, bo w menadżerze urządzeń zainstalowała się ona dosłownie w 0,5 sek i to sama.

Jedyne rozwiązanie jakie znalazłem to wyłączenie wspomagania portów usb w biosie, ale nie mogę tam znaleźć takiej funkcji.

19.01.2010 13:35

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Windows 7 + Win XP SP2 z zew. dysku usb (jak wygląda sytuacja innych portów usb?) - atomic - 19.01.2010 13:35
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Windows 10 nie wykrywa dysku przenośnego Ferdo 0 1.101 02.12.2015 20:35
Ostatni post: Ferdo
Rozwiązany Podział dysku na partycje za pomocą windows 8.1 LadyInBlue 8 7.663 01.02.2015 12:33
Ostatni post: LadyInBlue
Rozwiązany Problem z instalacją windows ( Nie widzi dysku ) TheGracu 2 2.826 07.09.2014 10:29
Ostatni post: TheGracu
Instalacja Windows 8 nie czyta dysku Greedy 0 1.991 20.05.2012 22:07
Ostatni post: Greedy
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.