Wątek zamknięty

Problemy z Lotus Notes 7 i inne

 
kolski
Nowy
Liczba postów: 5
Post: #4

RE: Problemy z Lotus Notes 7 i inne


(14.01.2010 10:19)Lalik napisał(a):  Nie odpowiadałam ponieważ nie jestem pewna swych odpowiedzi i nie chciałam cie wprowadzać w błąd, być może ktoś bardziej doświadczony mnie sprostuje :
ad.1 według mnie ewidentnym problemem jest tu brak zgodności, programu nie używałam więc do końca nie wiem, moja rada spróbuj zainstalować w/w aplikację w trybie zgodności i tak samo ją uruchamiać, być może to wyeliminuje powstały błąd, sprawdź też w dzienniku zdarzeń jaki to błąd i ewentualnie napisz jeśli reinstalacja nic nie pomoże
ad.2 co do skrótów nie jestem pewna ale wygląda to tak jakbyś tracił połączenie z ową lokalizacją sieciową do której się odnoszą skróty, nie do końca wiem o jakie skróty ci chodzi , ale myślę że problemu należy szukać tu, kolejną opcją wywołującą podobne problemy wg. mnie może być sam system, nie napisałeś czy system który posiadasz jest legalny, czy jakiś ściągnięty z internetu (a w takich mogą się dziać cuda) więc należy i to wykluczyć.
Przychodzi mi jeszcze jedna rzecz do głowy odnośnie skrótów, konfigurowałeś być może swoją 7 jakimś programem który mógł ci powyłączać usługi?? Może któraś z usług odpowiedzialna za zapamiętywanie tego typu ustawień została wyłączona?

Więc:
Dziękuje, że w ogóle ktoś się zainteresował. System W7PRO PL jest legalny i zarejestrowany.
Co do skrótów. Właśnie o to chodzi, że skróty odnoszą się do lokalizacji sieciowych. Ale przecież są to pliki *.lnk znajdujące się na pulpicie i nic nie powinno ich ruszyć bez mojej zgody. Podejrzewam tu jakiś mechanizm oczyszczania czy coś takiego - jednak nie mogę znaleźć. Po przeszukaniu dysku na *.lnk - brak, bo myślałem ze W7 je gdzieś przenosi.
W XP było coś w rodzaju "nieużywane skróty pulpitu".......... tu nie wiem. Po prostu coś je kasuje. Dziwne odpalam kompa i ich nie ma. Oczywiście nie zawsze kiedy odpinam kompa od sieci do których wskazywały skróty. Są to skróty do folderów i plików na sieci, nie aplikacji. Skróty aplikacji winda zostawia w spokoju. A przynajmniej 1 który mam Cwaniak

Co do Lotusa - na stronie IBM piszą, że moja wersja jest zgodna i przetestowana. 7.0.4 CCH1 z 19 maja 2009. Nie za bardzo mogę go odinstalować Cwaniak


Załączone pliki Miniatury
   

14.01.2010 11:26

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Problemy z Lotus Notes 7 i inne - kolski - 14.01.2010 11:26
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Ikony systemowe i inne - calkowity brak pawlacco13 0 1.059 01.03.2019 11:36
Ostatni post: pawlacco13
Jak z menu kontekstowego usunąć wpis 'Otwórz edytor IME' i inne? dkoziatek 8 4.486 31.07.2012 09:48
Ostatni post: dkoziatek
Rozwiązany Jak ustawić inne wymiary dla każdego z folderów mauri 6 2.373 25.05.2012 09:40
Ostatni post: mauri
BSODy, freezy i inne dzikie węże Odis 0 1.844 26.12.2011 00:00
Ostatni post: Odis
Inne nazwy partycji zibi1969 3 2.868 08.12.2011 18:09
Ostatni post: techdive
Nieodnaleziony Sticky Notes zorro223 3 2.244 15.11.2011 14:52
Ostatni post: zorro223
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.