Odpowiedz

Zawieszanie się Windows 7...

 
retrack19
Nowy
Liczba postów: 6
Post: #1

Zawieszanie się Windows 7...


Rok temu kupiłem laptopa Dell Inspiron 17R. Początkowo zawieszanie się systemu nie sprawiało mi problemu, bowiem nowy lapek był dla mnie wręcz skokiem rozwojowym Zadowolony Jednak z czasem, gdy moi znajomi zaczęli kupować dla siebie laptopy różnych marek, zauważyłem, że nie mają takie problemu jak ja, więc zacząłem coś w tym kierunku działać.

System podczas pracy w pewnym momencie po prostu zacina się - obraz się zamraża i nie mogę nic z tym zrobić tak przez mniej więcej 1-2 minuty... w między czasie wciskam konfigurację ctrl-alt-del, a po chwili działa normalnie... System był już dwa razy przywracany do stanu fabrycznego, nic to nie dało, bowiem jest nadal tak samo... W sklepie doradzili mi bym skorzystał z gwarancji, więc i to zrobiłem, wysłałem go, a po powrocie, było i jest to samo... w pewnym momencie się system zamraża niezależnie od tego co się robi (czy się słucha muzyki, piszę w edytorze tekstu, przegląda strony w internecie...)
Po zamrożeniu i wciśnięci nieraz pokazuje się czarny ekran, po czym wyświetla się okno:
"Niepowodzenie wyświetlania opcji zabezpieczeń i wyłączania
Proces logowania nie może wyświetlać opcji zabezpieczeń i logowania po naciśnięciu klawiszy CTRL+ALT+END. Jeśli system operacyjny nie odpowiada, naciśnij klawisz ESC lub uruchom ponownie komputer przy użyciu przycisku zasilania"
>> klikam wtedy OK i działa normalnie...

Zacięcie nie jest też spowodowane działaniem antywirusa, bowiem miałem już McAfee, Avasta i teraz Kaspersky'ego (na razie wersja 30-dniowa darmowa) i zacinało się równo we wszystkich...
Ponadto używałem też narzędzia Powrót komputera do ostatniej dobrze działającej konfiguracji (czy coś w tym rodzaju), przy stracie komputera wciskając klawisz F10, nic to nie dało...

Może Wy macie jakiś pomysł, czy sposób co z tym faktem zrobić? To się robi na prawdę męczące... :/

Nie jestem specem od systemów komputerowych, więc proszę o w miarę jasne wytłumaczenie Uśmiechnięty
Notatka została dodana nie znane. Ostatnia edycja dokonana 24.10.2011 21:51 przez stingear:

Zapoznaj się z Jak poprawnie tytułować wątki i popraw tytuł.

24.10.2011 18:25

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Zawieszanie się Windows 7... - retrack19 - 24.10.2011 18:25
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Problem z laptopem ASUS X53S - zawieszanie Win 7 mseifer 0 1.633 21.07.2018 21:28
Ostatni post: mseifer
Zawieszanie sie (scina) Windows 7 home premium x64bit Imaginalis 3 1.503 23.10.2016 20:24
Ostatni post: ampa
Windows 7 (prawie) ciągle zawieszanie się systemu. korneliuszw 0 1.449 25.03.2015 12:49
Ostatni post: korneliuszw
Randomowe zawieszanie się systemu Win7 64bit lisoslaw 1 1.344 15.10.2014 17:06
Ostatni post: Maxim128
Zawieszanie się podczas uruchamiania. NezumiRyu 1 1.661 25.05.2014 20:48
Ostatni post: thermalfake
Wolny start i zawieszanie się systemu koval113 1 1.172 20.01.2014 20:14
Ostatni post: irocket
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.