Odpowiedz

Dlaczego odrzuca hasło loginu użytkownika XP Mode?

 
PiotrXxx
Niezarejestrowany
 
Post: #6
Thumbs Down 

RE: Dlaczego odrzuca hasło loginu użytkownika XP Mode?


Sorry, że tak dawno nie odpisywałem, ale "olałem" sobie tego kompa na jakiś czas i przesiadłem sie na MacBookaCwaniak Jednak wracam męczyć się z Windowsem:-/
Z tego co pamiętam to nie było monitu o to czy V-OS ma sam wygenerować hasło. Przy podawaniu pierwszy raz hasła nie twierdzę, że się nie pomyliłem- bom tylko człek, a i PCet się czasem myliZadowolony Ale jest to bardzo wysoce nieprawdopodobne- tym bardziej, że używam do komputerów i innych wynalazków tylko paru haseł lub ich kombinacji jako jedno hasło. Tak więc wypróbowałem już przy próbach zalogowania do XPM wszystkie te możliwości- bez pozytywnego rezultatu. A śmiem twierdzić, iż inne mozliwości są, ponieważ zasięgałem informacji na ten temat również na Microsoft Answers; i tam podano przynajmniej dwa jasne rozwiązania tego problemu [1. w trybie bezpiecznym na konto Admina bez hasła, 2. z wyłączoną funkcją integracji- bez hasła na login XPMUser lub nawet dowolny chyba]- lecz w przypadku moim oba te rozwiązania są bezużyteczne, ponieważ za cholerę nie puszcza nie z pustym hasłem, a żadnej kombinacji moich haseł nie przyjmuje! A z tym obrazem ISO jeszcze nie kombinowałem- ale jak już będę "desperado" to wezmę się i za taki sposób chyba..
P.s.: Odkryłem już dawno "rozwiązanie" tego problemu, lecz dla mnie to nie jest rozwiązanie jakiego oczekuję. A chodzi o to, żę gdy wyłączę funkcje integracji to loguję się bez problemu i na moje konto z moim hasłem i na XPMUser bez hasła. Tak więc to również dowód, że moje hasło jest prawidłowe- a nie pomylone. Widać więc, że problem w funkcjach integracji. Takie "rozwiązanie" padło też na Microsoft Answers. Ale nie wiem o co w tym dokładnie chodzi. A to, że na początek, podczas logowania mam wyłączać funkcje integracji, po to żeby po zalogowaniu je włączać na powrót jest dla mnie kiepskim bardzo rozwiązaniem.
Proszę więc o dalszą pomoc i porady.

17.10.2011 13:07

Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Dlaczego odrzuca hasło loginu użytkownika XP Mode? - PiotrXxx - 17.10.2011 13:07
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Duża negatywna zmiana w Windows 7, dlaczego ? Je7n7ny 1 1.370 10.03.2017 18:22
Ostatni post: dz1kus
Problem po przełączeniu użytkownika Andrzejp 0 1.111 15.02.2017 22:40
Ostatni post: Andrzejp
Problem z instalacją programów na koncie użytkownika standardowego tojatta 2 1.580 20.12.2016 23:08
Ostatni post: thermalfake
Nie można dodać nowego konta użytkownika. Owsian55 4 2.775 02.10.2016 19:07
Ostatni post: Owsian55
Przypisanie partycji dla użytkownika Pyoter 0 919 24.07.2016 20:10
Ostatni post: Pyoter
plik .REG zmieniający widok użytkownika bonhart 0 1.094 04.07.2016 17:59
Ostatni post: bonhart
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.