Odpowiedz

Co sądzicie o systemie Windows 7?

 
War_3_
VIP

Liczba postów: 1.711
Post: #6

RE: Co sądzicie o systemie Windows 7?


@500sec - Po pierwsze nie przedstawiasz żadnego dowodu na poparcie ŻADNEJ tej tezy, nie mówiąc, że wygląda to na tekst skopiowany (prawdopodobnie bezprawnie). Gdzie są screeny o których mowa?
Jaki monitoring w Win XP ? W czystym systemie takie coś NIE ISTNIEJE. Fakt, ikonka połączenia miga jak są przesyłane dane ale nic ponadto.
Co do linków - osobiście używam FF i nie mam problemu z odczytaniem gdzie wchodzę, jaki jest adres i jaki format strony.
Zaglądanie co chwile czy coś nie zjada nam łącza? No przepraszam, to dla mnie paranoja. Nie masz co człowieku robić tylko patrzeć czy ikonka zamruga raz na 5 sec czy 15 ?
Atak DDoS wykryjesz w 2-5 sec. na KAŻDYM Windowsie, dlaczego? Bo ci zawali tak sieć, że zapomnij o czymkolwiek, zarzut nie ma uzasadnienia. Wykryjesz atak na XP (niby) i co zrobisz? Pierdniesz to odleci? Po za tym, kto atakuje pojedyncze komputery DDoS'em ? Tu się całe serwery i/lub serwisy zapycha, a nie 1 PC.
Na jakiej zasadzie straciłeś kompa? Nie wnikam, ale nie wmówisz mi, że to wina Windows 7, ani jakiegoś innego. To fizycznie graniczy z cudem, żeby Windows przepalił monitor i głośniki, o wysadzeniu "pudła" nie mówiąc.
OS w RAMie? Ok, ale co z zapisaniem danych? Tak samo z wersjami Live. Będziesz przy zapisie każdej danej nowy obraz robił?
Przyznajmy, że większość z tych zastrzeżeń nie ma uzasadnienia w konfrontacji czysty (świeżo postawiony) Win XP i czysty Win 7.

PS. Niech to źródło ujawni się z imienia i nazwiska skoro jest takie pewne swoich racji. Anonimowo to mogę Ci powiedzieć, że jestem księciem Walii, a Ty jesteś np. taboretem. Ile w tym prawdy? Uśmiechnięty

[Obrazek: 1324491064247305.png]
"Time fades even legends..." - Kain


26.01.2011 22:21

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Co sądzicie o systemie Windows 7? - War_3_ - 26.01.2011 22:21
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.