Wątek zamknięty

Firefox, Chrome i IE działają różnie, wolno i szybko

 
Bekon
Wdrażany

Liczba postów: 30
Post: #1
Brick 

Firefox, Chrome i IE działają różnie, wolno i szybko


Witam!

Tak jak w temacie od jakiegoś czasu strasznie zwolnił mi internet podczas przeglądania stron na win7 x64 obie przeglądarki reagują tak samo i nie mogę dostać się na stronę [urln=http://listen.grooveshark.com/]Grooveshark[/urln] jak widać wymaga Flasha i Javy wszytko mam na 2 komputerze otwiera się błyskawicznie internet jest udostępniony, ale wcześniej działał bez zarzutu sprawdziłem wszytko jest dobrze jedno co mnie martwi ze podczas instalacji imgburn niechcący władował mi się ASK na komputer zmieniłem keyword url w about:config mozilli i tak dalej ale pewnie coś zostało próbowałem się połączyć ze strona przez serwis proxy.org ale to na nic wyświetliło ją ale źle i tylko jeden element bez Flash.

Czytałem o podobnym problemie już na tym forum ale tam polecono sprawdzić listę w katalogu windows\system32\drivers\etc\hosts u mnie sa tam właściwie blokowane strony umieszczone przez spybot tego adresu tam nie znalazłem wiec ok po wpisaniu w google grooveshark klikam na odnośnik przeglądarka pokazuje pasek postępu do polowy i cały czas pracuje bez końca IE wcale nie reaguje jak by linki były nie aktywne ląduje 2 sek i koniec, nie mam już pomysłu co jeszcze sprawdzić wirusów nie wiele skanowane dr Web Avira i defenderem Windows 7 Firefox przeinstalowany a całe ustawienia i profil przeniosłem z kompa, na którym strona działa bez skutku wiec to nie wina przeglądarek.

Proszę o pomoc bo już naprawdę nie wiem... na 2 kompie wszytko śmiga wykluczam wiec padnięcie serwera strony.

Używam darmowej Avira Antywirus, Spybot tylko na chwile zainstalowałem myślałem ze możne jakieś trojany itp. + zapora Windows 7 zawsze szybko chodził internet 1 raz tego typu problem wiec pisze tutaj bo sam już nie mam pojęcia co jest przyczyna przeglądarki na pewno nie bo w obu na raz nie było by to samo próbowałem już na wyłączonych antywirusach i zaporach nadal to samo.

[urln=http://wklej.org/id/350488/]Tutaj log z OTL[/urln] Czekam na Waszą pomoc.

PS. wszystko to powiedziałem wcześniej na innym forum to tak do wiadomości ale problem nadal został. Chciałem naprawić system z płyty win7 nie wykrył błędów w plikach. Brakuje mi pomysłów proszę o pomoc. Log podobno czysty dałem tak tylko do sprawdzenia.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.06.2010 01:23 przez Bekon.)

15.06.2010 01:12

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Firefox, Chrome i IE działają różnie, wolno i szybko - Bekon - 15.06.2010 01:12
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Rozwiązany Google chrome - yahoo wyszukiwarka ibox 2 1.555 07.03.2014 08:07
Ostatni post: ibox
Wyszukiwarka Incredibar w Chrome soon44 25 6.741 27.01.2013 20:11
Ostatni post: Waves97
Dziwne śmieci w tymczasowych plikach Chrome faktorio 3 3.877 02.11.2011 11:59
Ostatni post: faktorio
Nie działają programy korzystające z internetu. Uszkodzony Windows Update dominik810 13 4.938 17.08.2009 20:57
Ostatni post: dominik810
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.