Odpowiedz

Co w Windows 7 podoba się Wam najbardziej?

 
windowswstręt
Nowy
Liczba postów: 6
Post: #14

RE: Co w Windows 7 podoba się Wam najbardziej?


24 godzina system jak na razie hula bez problemów. Po podłączeniu drukarki HPLJ 6L (LPT) wykazał jakiś problem ale go po 5 minutach sam go (po kliknięciu rozwiąż problem) rozwiązał pewnie korzystając z internetu. Wyłączyłem wszystkie wodotryski i neony graficzne i generalnie nie odczuwa się różnicy w szybkości działania w porównaniu z XP. Właśnie podłączam HPLJ 1150 (LPT) na żywca cisza nie reaguje, XP już by się darł, że jest "cóś" nowego. Robię restart
Drukarka zainstalowała się (HPLJ1150) działa. Aktualnie zainstalowany jest OpenOffice 3, Foxit Reader, MGI Suita to stare oprogramowanie z WIN95 do obsługi zdjęć - działa bez zarzutu. Podłączyłem twardziela z XP jako drugiego i zacząłem odpalać zainstalowane tam programy. SketchUp 6 odpalił, 7 nie. TRAINZ i BVE 4 to gierki komputerowe kolejowe, nie odpaliły. TRAINZ zażądał directa 9 a w win7 jest 11. Ale to problem dla producentów gierek. Podłączam następną drukarkę HPDJ 840 stara ale jara takich drukarek już pewnie nie będzie. Nic - RESTART systemu.
Przepraszam, że tak sobie odpowiadam, ale sprawdzam system jako użytkownik pełny i nie zwracam uwagi na jakieś tam graficzne bajery jak inni. Drukarka HPDJ 840 zainstalowała się po restarcie systemu. Trza przyznać, że system sobie radzi dobrze. Rozpoznał zaraz po instalacji dźwięk, starą kartę graficzną Gefoce MX200 (ale dopiero po zainstalowaniu się systemu, przez internet nastąpiła reinstalacja).

Skype działa. Nie mogę aktualnie się połączyć z komputerem z systemem Win 95 za pomocą kabla sieciowego "zcrosowanego" chyba jeszcze mam za mało wiedzy. Pod XP to działa. System pracuje bez żadnego oprogramowania antywirusowego. I hula super. Od 5 lat nie używam antywirusów i nie mama wirusów.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.06.2009 11:31 przez windowswstręt.)

21.06.2009 09:58

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Co w Windows 7 podoba się Wam najbardziej? - windowswstręt - 21.06.2009 09:58
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 2 głosów.