Odpowiedz

Co w Windows 7 podoba się Wam najbardziej?

 
windowswstręt
Nowy
Liczba postów: 6
Post: #13

RE: Co w Windows 7 podoba się Wam najbardziej?


No ja mam go dopiero 5 godzin. Instalacja powiodła się, 20 min no to rewelka.
Ja podchodzę do systemu nie pod kątem bajerów wizualnych bo to jest największe zło wszelkich systemów.
System to stabilizacja i wydajność komputera a nie jakieś "wodotryski i neony graficzne". Nie interesuje mnie jakieś tam bajeranctwo graficzne. Ktoś kiedyś wymyślił kolo i jest ono do dzisiaj, czy ono będzie złote czy drewniane i tak będzie się kręcić. Ale ważne są łożyska tego koła, jak będą kiepskie to nawet wykonane ze złota z piękną oprawą będą pracować fatalnie. Ja zaczynałem swój kontakt z komputerami jak dobrze pamiętam od MK125 pracującego pod system CPM. Po tem Dos_y, windowsy, unixy, linuxy, itd, itd. Linux to dla mnie była rewelacja ale "total burdel" dystrybucji mnie zniechęcił. Powróciłem do windowsów i tak szczerze mówiąc to XP z wszelkiego badziewia mi najbardziej odpowiada.
System nie może masakrować komputera, to programy pod nim pracujące mają masakrować komputer.
To tak wytłumaczę po chłopsku- DROGA TO SYSTEM A SAMOCHÓD TO PROGRAM. I na dzień dzisiejszy mamy piękne, cudowne drogi ale o bagnistej nawierzchni a nasze samochody zaczynają się coraz bardziej zagrzebywać i potrzebują coraz bardziej mocnych silników. A czemu się tak dzieje? No cóż ekonomia trza ludziom coś cały czas wciskać, aby kupowali. Stowarzyszenie wzajemnego adorowania producentów oprogramowania i producentów komputerów. Wiele firm, które korzystają z komputerów w swojej działalności w 100% mogły by się zadowolić oprogramowaniem z przed 10 lat. To głównie użytkownicy gier komputerowych wpływają na oprogramowanie i wydajność komputerów. No niech mi ktoś powie czym się różni Word czy Ecxel z przed 10 lat. Jak korzystam z dosowego Subiekta i lepszego nie ma.
No mam te siódemke, no i nie wszystkie programy chcą pracować zainstalowane wcześniej pod XP. No cóż postęp to postęp. Ale koło, które kręciło się 1000 lat temu dzisiaj kręci się dalej i to chyba jest jakaś aluzja do cudotwórców ze stajni WINDOWS i LINUX.

20.06.2009 17:28

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Co w Windows 7 podoba się Wam najbardziej? - windowswstręt - 20.06.2009 17:28
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 2 głosów.