Wątek zamknięty

Problemy z Operą, Alcoholem i innymi programami

 
ladyofpain
Nowy
Liczba postów: 9
Post: #1

Problemy z Operą, Alcoholem i innymi programami


Witam serdecznie,
Od paru dni pracuję na Sony Vaio VGN-AR51J z systemem Windows 7 Home Premium (wcześniej była na nim Vista, systemy legalne żeby nie było).
Początkowo wszystko było w porządku ale od dwóch dni coś się sypie - nie jestem w stanie do końca stwierdzić co. Czasem nie chce się włączyć Opera (najnowsza wersja), czasem Alcohol 52%. Dosyć często nie wykrywa tez podłączonego pendrive'a, powiedzmy 4 razy na 10 podłączeń. Oprócz Opery, Alcohola, AQQ, MO 2003, kodeków (K-Lite Codec Mega Pack) oraz jednej gry (Majesty 2) nie instalowałam nic więcej.

Zauważyłam, że częściej się wieszał gdy miałam kompozycje ściągniętą ze strony Windowsa, zmieniłam więc na jedną z początkowych oraz kiedy zainstalowany był dysk wirtualny. System antywirusowy to NOD32, wcześnie zawsze korzystałam z AVG ale informatyk do W7 polecił właśnie ten.

Czy ktoś ma pomysł na rozwiązanie tych problemów? Jeśli chodzi o to 'wieszanie się' - np. gdy chce usunąć plik z pena pokazuje okienko usuwanie i na tym się kończy. Okienka w żaden sposób nie wyłączę, nie mogę uruchomić menadżera zadań ani niczego innego, gdy daje 'uruchom ponownie komputer' wszystko znika i zostaje same tło, nic się nie dzieje. Muszę przyciskiem wyłączać komputer i włączyć ponownie, nie będę ukrywać, że trochę to uciążliwe.

p.s.
Gdyby potrzeba było więcej informacji jak najchętniej ich udzielę byle pozbyć się problemu. Z góry także przepraszam jeśli nie do końca dobrałam miejsce na ten wątek - aczkolwiek w końcu chodzi o problemy z softwarem.
No i sorry za błędy, niemiecka klawiatura to obłęd Zadowolony

Przypomniało mi się też, że komp dostał świra kiedy próbowałam zainstalować gmail notifier - zawiesiła się Opera a do katalogu Pobrane w ogóle nie mogłam się dostać.
Notatka została dodana nie znane. Ostatnia edycja dokonana 27.02.2010 22:39 przez War_3_:

Pisownię poprawiłem.
Posiadanie innej klawiatury nie zwalnia z obowiązku poprawnej pisowni - ustaw w opcjach regionalnych język na polski(programisty) i będzie ok. Braku wielkich liter na początku zdań tak nie wytłumaczysz.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.02.2010 21:50 przez ladyofpain.)

27.02.2010 21:46

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Problemy z Operą, Alcoholem i innymi programami - ladyofpain - 27.02.2010 21:46
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Motyw do Opera 12 abdul190 0 1.318 29.11.2013 22:57
Ostatni post: abdul190
Opera 12.01 z poprawkami z zakresu stabilności i bezpieczeństwa Portator 0 1.079 02.08.2012 14:28
Ostatni post: Portator
Opera się nie uruchamia, brak dostępu do profilu Kepasa 5 3.003 31.07.2012 20:47
Ostatni post: thermalfake
Nietuzinkowa Opera 12 Portator 0 1.594 14.06.2012 07:54
Ostatni post: Portator
Windows 7 a urządzenia mobilne z innymi platformami stingear 1 2.045 02.05.2012 08:21
Ostatni post: jacek-placek
Test przeglądarki Opera 12 Wahoo beta Portator 0 1.825 27.04.2012 15:42
Ostatni post: Portator
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.