Wątek zamknięty

Znikająca pamięć ? Czy nadchodzi już koniec

 
maciej3011
Nowy
Liczba postów: 6
Post: #8

RE: Znikająca pamięć ? Czy nadchodzi już koniec


No i znowu "coś" zrobiłem sam .
Mianowicie przeglądałem różne fora między czasie uruchomiłem zwykły menager zadań,oraz monitor wydajności
W monitorze wydajności wszystko było obciążone jak flash czy firefox,więc nawet nie patrzyłem na ten wątek,ale już wielokrotnie przyglądałem się problemom na forach typu "proces shost.exe zużywa .... pamięci RAM"
I tu skoncentrowała się moja uwaga,na jakimś forum,z DE,lepiej mówię i czytam po niemiecku niż po ang Uśmiechnięty były porady co do tego problemu,postanowiłem sprawdzić.
Zgodnie z poleceniami wykonałem w zarządzaniu komp.
- wyszukałem windows update
- następnie typ uruchamiania i zmieniłem na wyłączony
- usługę wyłączyłem poniżej ręcznie
Jednym słowem jak dla mnie ale tu podkreślę nie znam się,więc to prowizoryczne rozwiązanie jak dla mnie,wydaje mi się iż właśnie w tym tkwił problem,ponieważ użycie pamięci zmalało z 90 do 40-50 przy właczonym firefoxie i chrome,dla pewności uruchomiłem PC ponownie i - o dziwo użycie RAMu spadło i jest ok
Próbowałem doszukać się naprawy wind. update ponoć czyści się wszystko a następnie no właśnie tu już znowu pojawia się moja niekompetencja. Wpisałem jedynie cdm oraz wers - "net stop wuauserv" i zamiast zatrzymania usługi wyskoczyło mi iz usługa jest wyłaczona i ok , bo za każdym razem się jak dla mnie Uśmiechnięty męczyć to było by nie za dobrze,ale nie zmienia to faktu iż chyba wypadało by naprawić usługę Windows Update
No i tutaj pasuje mi się po raz kolejny uśmiechnąć jedyne co mogę i poprosić o poradę Uśmiechnięty
Oczywiście nie wklejam screenów bo działa jak kiedyś,czyli sprawnie i ok,jednak wcześniej miałem aktywną usługę windows update.
Nadmienię jeszcze że w razie potrzeby z m. explorera czy jakiegoś poleconego programu,oczywiście porobię co Pan zasugeruje - ponownie bo to już drugi raz (wcześniej przywracanie systemu przez erecovery Uśmiechnięty ) a teraz "to" ,człowiek się uczy na własnych błędach,no ale czasami może się to okazać zbyt drogie,stąd wolałbym już nic nie ruszać Uśmiechnięty
Dodam iż właśnie częściowo odpowiem na Pana pytanie dotyczące servis pack 1 takowy właśnie jeszcze zdążyłem zainstalować z wind. update Uśmiechnięty
Sam,mam ogromną nadzieję iż w tym tkwił problem a z wind. update pójdzie o wiele łatwiej - o ile nie jest to mega skomplikowane Uśmiechnięty
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.01.2016 09:13 przez maciej3011.)

02.01.2016 09:12

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Znikająca pamięć ? Czy nadchodzi już koniec - maciej3011 - 02.01.2016 09:12
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
pamiec ram i Pytanie killer21334 2 1.461 27.05.2016 16:40
Ostatni post: dyzio2
Pamieć sprzętowo zarezerwowana Dragantis 0 1.259 06.04.2016 09:01
Ostatni post: Dragantis
Windows 7 64bit zainstalowana pamięć 12gb dostępne 3,50 waldek21 1 2.640 27.05.2015 09:37
Ostatni post: thermalfake
znikająca opcja szybkie przełączanie użytkowników moninml 2 1.264 25.03.2015 15:23
Ostatni post: moninml
Rozwiązany Proces sidebar.exe zużywa coraz więcej pamieć RAM. Max69 4 7.437 02.08.2014 18:23
Ostatni post: Max69
Znikająca ikona głośności na pasku zadań adrianlodz 2 8.825 05.04.2014 19:50
Ostatni post: Nostromo
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.