Wątek zamknięty

Penny Bee( oraz inne wirusy) Proszę o pomoc !

 
Ania1995
Wdrażany
Liczba postów: 17
Post: #1

Penny Bee( oraz inne wirusy) Proszę o pomoc !


Witam bardzo bardzo serdecznie , mam problem ponieważ zauważyłam na swoim komputerze program/wirus Penny Bee , nie mam pojęcia skąd się tam wziął , ale to nie ważne , próbuję wszystkich metod aby go usunąć i przynosi to odwrotny skutek od zamierzonego , pobieram coraz więcej wirusów , musiałam już cofać system ;( Jestem kompletnie zielona jeżeli chodzi o sprawy komputerowe , przypadkowo się dowiedziałam ,że ten Penny Bee to wirus Smutny Dodatkowo od jakiegoś czasu laptop naprawdę bardzo ale to bardzo wolno chodzi , internet też bardzo zwolnił , naprawdę nie wiem co się dzieje wydaje mi się ,że mam całą masę wirusów , nie używałam antywirusa żadnego , może to dlatego Smutny Jeżeli uda mi się przywrócić komputer do stanu w jakim był wcześniej to już nigdy więcej nie pobiorę niczego z internetu Smutny
Bardzo was proszę o pomoc w usunięciu tego programu , panel sterowania nie pomaga ,a ja naprawdę mizernie się na tym znam , prawie wcale , bardzo bym prosiła o wytłumaczenie krok po kroku jak się tego pozbyć, oraz jak usunąć wszystkie wirusy z laptopa , a jestem pewna ,że jest ich cała masa... Chciałabym ,żeby internet chodził jak wcześniej laptop to samo , przepraszam za chaotyczność , ale jestem naprawdę zdenerwowana , co nie zrobię to nowe problemy ,przez moją niewiedzę , naprawdę mam już tego dosyć Smutny Bardzo ale to bardzo proszę was o pomoc , jesteście moją jedyną nadzieją ! Uśmiechnięty Pozdrawiam gorąco.
Ania.

24.03.2015 22:30

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Penny Bee( oraz inne wirusy) Proszę o pomoc ! - Ania1995 - 24.03.2015 22:30
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Reklamy głosowe oraz paski reklamowe Gerwazyk 9 2.802 07.11.2016 18:44
Ostatni post: jzdw
Rozwiązany Prosze o Radę Blu Screen (1A) jak rozwiązać problem? marciniak 7 8.411 17.09.2014 19:44
Ostatni post: marciniak
Blue Screeny oraz crashe gier Tripiston 2 1.693 21.07.2014 19:13
Ostatni post: Tripiston
Czyżby Keylogger? Proszę o sprawdzenie. themati91 2 2.744 04.10.2011 18:23
Ostatni post: Pysiak
Uwaga na maile od Puremobile Inc - załączniki zawierają wirusy stingear 0 2.361 06.04.2011 15:41
Ostatni post: stingear
Win 7 długo się uruchamia proszę o sprawdzenie log'a dudek564 6 6.097 09.03.2011 21:07
Ostatni post: llena11
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.