Wątek zamknięty

[Rozwiązany] HP LaserJet Pro MFP M127FN, drukarka nie drukuje plików MS Office

 
marti
Nowy
Liczba postów: 6
Post: #8

RE: HP LaserJet Pro MFP M127FN, drukarka nie drukuje plików MS Office


Właśnie piszę ten tekst w momencie, kiedy mój system Win7 jest postawiony na innym HDD.
Odłączyłem SSD i zamontowałem zwykły HDD i ... wszystko się drukuje bez najmniejszych problemów: z systemowych narzędzi drukarki, z Worda czy Excela. Po prostu nie ma żadnego problemu.
I co dalej? Wiem, że źródłem moich problemów (już po raz drugi w ostatnich kilku tygodniach) jest dysk SSD Crucial m4 - a dokładnie to Win7 na nim zainstalowany.
Oprócz systemowego SSD mam jeszcze drugi HDD na którym trzymam wszystkie dane, więc przenoszenie zmiennych środowiskowych i pamięci wirtualnych odbywa się zgodnie ze sztuką. Pytanie tylko, które z tych parametrów gwarantujących dłuższą żywotność SSD i szybką pracę systemu stoją w sprzeczności do drukowania (tylko) niektórych rzeczy tylko na drukarce laserowej?
Jakieś pomysły ...
Już wczoraj dłubałem przy ustawieniach Win7 pod SSD, ale chyba byłem już zmęczony bo zabrakło mi cierpliwości. Nie wykryłem tego co udało mi się teraz ustalić, bo prawdopodobnie nie zrobiłem restartu systemu po zmianie ustawień. Dzisiaj kiedy już miałem formatować dysk i wszystko stawiać od nowa, jeszcze raz zmieniałem ścieżkę do zmiennych środowiskowych i okazuje się, że to właśnie było przyczyną tego braku drukowania z Office'a. Dokładnie to chodzi o zmienne środowiskowe dla systemu 'TMP' (zmienne środowiskowe dla użytkownika 'TEMP' można modyfikować). Co prawda będę miał teraz SSD zawalony "tempami" ale przynajmniej "laserówka" drukuje. Tak więc zostawiam info dla innych, którzy może znajdą się w podobnej sytuacji. Dużo czasu mnie to kosztowało, ale w końcu udało się zlokalizować przyczynę dziwnego zachowywania się systemu.
RE: HP LaserJet Pro MFP M127FN, drukarka nie drukuje plików MS Office

Pozdrawiam :-)

05.03.2015 19:25

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: HP LaserJet Pro MFP M127FN, drukarka nie drukuje plików MS Office - marti - 05.03.2015 19:25
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Drukarka HP LJ 1100 na Win7 przez przejściówkę USB-RS232-LPT ijido 0 1.605 06.05.2017 20:49
Ostatni post: ijido
Jak przywrócić wstawianie linii poziomych w MS office word? Calmin 1 1.782 10.04.2016 21:45
Ostatni post: thermalfake
Office 2003 na Win7 barcelona1415 1 2.142 02.10.2015 09:56
Ostatni post: pasqudek
Subskrypcja Office 365 a pojemność OneDrive aro.cfc 0 1.266 13.05.2015 21:44
Ostatni post: aro.cfc
Rozwiązany [Office 2013] nie można dodawać clipartów Negatyw 2 1.629 29.01.2015 14:40
Ostatni post: Negatyw
Rozwiązany Kilka wersji MS Office zainstalowanych w tym samym czasie budensik 2 1.409 09.08.2013 11:57
Ostatni post: shall
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.