Wątek zamknięty

Przywracanie systemu do ustawień fabrycznych - latop HP

 
thermalfake
Ostatni Mohikanin

Liczba postów: 13.580
Post: #3

RE: Przywracanie systemu do ustawień fabrycznych - latop HP


Jaki to jest dokładnie model HP'ka ?
Chyba wiesz iż płyty recovery w HP mogą być wykonane tylko jeden raz. Ogólnie miałeś zły pomysł aby wrzucać czystego oem'a.

Cytat:wsadziłem płytę numer 1 wybrałem opcje przywróć do ustawień fabrycznych i przy 0% wyskoczył błąd - przywracanie nie powiodło się kod błędu=3(The system cannot find the path specified.)

Czy jest tam gdzieś ścieżka w formacie "x:\windows\system32" ?
Proszę pokazać fotkę przy tym błędzie.

Cytat:Próbowałem różnymi sposobami przywrócić ten plik bootmgr, ale nie udało mi się, więc postanowiłem zainstalować czysty obraz Windows 7 home premium, przy wyborze partycji C i sformatowaniu jej wyskoczył mi błąd, że nie moge na niej zainstalować systemu windows, jak i na żadnej innej.

Co dokładnie, jakie komendy zastosowałeś ?
Pokaż dowolnym narzędziem do partycjonowania odpalanym z livecd (GParted, Partition Wizard, Easeus Partition Master,....) co dokładnie zmajstrowałeś z układem partycji.

Cytat:Powiedzcie mi co się mogło stać, wyczytałem coś na internecie, że jakaś ścieżka mogła mi się zmienić, ale nie wiem jak się za to zabrać.

Po pierwsze nie wkładać łap i robić to o czym nie ma się pojęcia. Najpierw muszę zobaczyć jak wyglądają partycje.
Następnie jeżeli partycja recovery będzie istnieć nieuszkodzona pomogę wypruć obraz wim i zrobić przywracanie alternatywną metodą - robiłem to ostatnio z sukcesem w hp'ku który został tak przeciągnięty przez pseudoszpeca..

Cytat:Skoro miałeś nagrane płytki recovery to była też i partycja recovery i to z niej trzeba było najpierw próbować, bo z HDD idzie to znacznie szybciej niż z DVD.

Teraz to już po zawodach przy zabawie z bootmgr.

[Obrazek: 2089620800_1406976151.png]

W zamian za pomoc oczekuję poprawnej pisowni. Stop niechlujstwu.
Jak mądrze zadawać pytania? - przejrzyj poradnik na forum.
Nie udzielam porad via PW.

23.12.2014 21:50

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Przywracanie systemu do ustawień fabrycznych - latop HP - thermalfake - 23.12.2014 21:50
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Przywracanie systemu do stanu fabrycznego houG 1 1.841 21.08.2016 20:43
Ostatni post: thermalfake
Migracja OSu oraz wszystkich ustawień systemu i plików z jednego HDD na drugi. DroneLocker 0 957 24.07.2016 11:15
Ostatni post: DroneLocker
Przywracanie systemu z płyt DVD - laptop ASUS Feberos 2 1.640 19.02.2016 00:46
Ostatni post: thermalfake
Rozwiązany Zmiana ustawień Windows Update kamilkos 2 3.583 19.11.2015 23:37
Ostatni post: kamilkos
Przywracanie systemu Windows 7 Home Premium TheMaciusPL 5 3.299 05.09.2015 23:48
Ostatni post: thermalfake
Co spowoduje przywrócenie systemu Windows 7 do ustawień fabrycznych? szyszek32124 3 2.827 26.08.2015 16:35
Ostatni post: thermalfake
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.