Wątek zamknięty

[Rozwiązany] Windows 7 home prem oa for asus - nie moge zrobić reinstalacji systemu

 
ressiber
Nowy
Liczba postów: 6
Post: #8

RE: Windows 7 home prem oa for asus - nie moge zrobić reinstalacji systemu


To może trochę dłuższa wersja.
1. Od kiedy kupiłem lapka nie miałem z nim problemów aż dorwały go dzieci mojej siostry.
2. Teraz chodzi 10 razy wolniej nie da się nic zainstalować, ani nie ma na nim internetu.
3. Gwarancja się skończyła.
4. Wszedłem na stronę producenta aby sprawdzić jak się przywraca system.
5. Próbowałem to zrobić ale po kilku próbach nie dało się. Okazało się że laptop ma dysk SSD 64 GB i jest na nim partycja 1 z systemem. Nie ma na dysku innych partycji sprawdzałem to w jakimś menadżerze systemu. Partycja systemowa ma 59 GB. Tak jest od kiedy go kupiłem, nic z tym nie robiłem.
6. Z laptopem nie było też żadnej płyty. Byłem pytać się sprzedawcy to mnie zbył „jak nie było to pewnie nie dali”
7. To zacząłem szukać przy pomocy google jak przeinstalować system itd.
8. Na stronie Asusa czy Microsoftu nie mogłem nic znaleźć.
9. W kilku poradach było jak zainstalować system i gdzie go pobrać np. chomik itd.
10. To robiłem tak jak pisali i nic nie działało.
11. Mam drugi komputer acer i tam mam Windows 7 home (ale kupiony oddzielnie i mogę tam go instalować bez problemów)
12. Mam oryginalną płytę z oryginalnym systemem (od acera) ale home i ta tez nie działa z moim kluczem od asusa.
13. Kazałeś zainstalować Windowsa na wirtualnej maszynie aby można było z niego wyciągnąć log. To zrobiłem to tylko zainstalowałem system na drugim komputerze acer bo jest dużo szybszy i ma duży dysk (dlatego w logu pojawiły się informacje o acer). Nie jestem informatykiem i takie rzeczy jak wirtualna maszyna to dla mnie same problemy.
14. To co mam zrobić ? Gdzie mogę pobrać obraz do mojego komputera ? Gdzie można dostać taki nośnik z systemem który będzie działał z kluczem z naklejki ?
15. Jak mam pożyczyć taki nośnik ja z nowymi komputerami nie ma płyt z systemem ? A jak jest partycja recovery to ma już na stałe przypisany inny klucz. I tak nie wgram go do mojego (to mi powiedzieli w sklepie)
16. Ten system to jednorazówka ? Aż mi się nie chce wierzyć mam zainstalowany legalny system z legalną naklejką i żeby nie szło go przeinstalować na nowo. Nie idzie zrobić takiego nośnika ani pobrać jego kopi ?

07.12.2014 14:48

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Windows 7 home prem oa for asus - nie moge zrobić reinstalacji systemu - ressiber - 07.12.2014 14:48
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Ciągle nie mogę zaktualizować Windows 7! Artx 3 2.055 29.04.2020 21:40
Ostatni post: LadyInBlue
Windows 7 Home Premium Kopia zapasowa Mateusz118 1 2.976 20.12.2017 02:39
Ostatni post: Illidan
nie pamietam hasła do Windows 7 OEM - ASUS Eee 1201HA chcę przeinstalować widowsa bigrw 5 2.138 11.02.2017 21:06
Ostatni post: lukasz220
Windows 7 HOME PREMIUM Problem smoff97 1 2.168 16.01.2017 11:06
Ostatni post: Bossikowy
Rozwiązany Problem z windows update po reinstalacji systemu Gabriel2 2 2.861 16.10.2016 19:15
Ostatni post: Gabriel2
Nie mogę odinstalować aktualizacji, ponieważ nie mogę ich znaleźć. Rostov 5 1.771 29.08.2016 22:19
Ostatni post: thermalfake
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.