Wątek zamknięty

Nieoryginalny oryginalny Windows i dziwny problem

 
Sido92
Nowy
Liczba postów: 6
Post: #1

Nieoryginalny oryginalny Windows i dziwny problem


Witam, od pewnego czasu borykam się z dziwacznym problemem. Początkowo nie był on tak uciążliwy, od niedawna prawie uniemożliwia mi korzystanie z komputera. Nie wiem czy wszystkie problemy które opiszę są spowodowane tym samym, ale tak czy inaczej proszę o pomoc.

Mam roczny laptop z oryginalnym Windowsem 7. Zaczęło się od tego, że po jakiś 3 miesiącach 1/10 włączeń komputera nie działał mi internet. Uruchamiałem mozille, a ta się nie włączała. W procesach po naciśnięciu alt+ctrl+del widniała jako uruchomiona, nie dało się jednak w żaden sposób zamknąć procesu. Pozostałe przeglądarki i inne rzeczy online też przestawały działać. Jedynym wyjściem był restart komputera. Ostatnio dzieje się to coraz częściej. Dodatkowo przy korzystaniu z przeglądarki zaczyna mi tak jakby "prześwitywać" prymitywny biały, kwadratowy interface, jak z win98, który niejako nachodzi na normalny interface i uniemożliwia korzystanie z niego. Mniej więcej równocześnie kiedy zaczęło się to dziać, zaczął pojawiać się u mnie komunikat, że prawdopodobnie mam nielegalną kopię systemu windows. Co godzinę wywala inne absurdalne błędy, szkoda, że akurat teraz żaden nie wyskoczył, podałbym dokładnie jaki. Częstotliwość błędów zwiększa się kilkukrotnie gdy oglądam film lub gram w grę. Przy próbie aktualizacji systemu pojawia się "nieznany błąd, kod C0000022" i przy aktualizacjach innych rzeczy, np. karty graficznej dzieje się podobnie. Pojawia się również informacja, że zapora sieciowa jest wyłączona i radzą mi ją włączyć. Gdy klikam "włącz", albo nic się nie dzieje i się zacina, albo wywala mnie do katalogu system32...Wyglądało mi to wszystko na typowy wirus, ale skanowałem Avirą i Spybotem, nic nie wykryły. Nie wiem co mam robić, proszę o radę!

PS: Dodam, że po przeczytaniu innych postów chciałem aktywować system przy użyciu mojego klucza, ale tam gdzie powinienem mieć opcje aktywacji (Mój komputer-właściwości, albo panel sterowania-system i zabezpieczenia-system) widnieje: "Aktywacja systemu Windows. Stan jest niedostępny. Identyfikator produktu: niedostępne/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.04.2014 21:15 przez Sido92.)

07.04.2014 21:02

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Nieoryginalny oryginalny Windows i dziwny problem - Sido92 - 07.04.2014 21:02
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Dziwny dokument tekstowy w SysWOW64 zpfd 1 1.563 09.03.2016 19:21
Ostatni post: patrykk114
Rozwiązany Plik csrss.exe wirusem?? Dziwny artykuł na sforze... beabea 2 7.868 15.02.2011 22:05
Ostatni post: beabea
Wyskakuje mi dziwny komunikat yaro555 4 4.422 04.11.2010 10:22
Ostatni post: War_3_
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.