Wątek zamknięty

[Rozwiązany] Administrator, konto gość/administrator (rozwiązany)

 
BartekK.
Nowy
Liczba postów: 4
Post: #1
Lightbulb 

Administrator, konto gość/administrator (rozwiązany)


Mam służbowego laptopa i dostałem go już z utworzonym kontem Administratora, nazwijmy go XXX, stworzyłem sobie konto YYY, nadałem prawa administratora. Myślałem, że już mam uprawienia takiego prawdziwego Administratora i chciałem skasować XXX. Nic z tego, dałem go na użytkownik standardowy i skasować, nic z tego.
W końcu zacząłem kombinować ręcznie, znalazłem jakiś folder z użytkownikiem XXX, skasowałem go (co dziwne udało mi się to, bez żadnych braków uprawnień), pomimo tego dalej mogę wybrać przy włączaniu lapka dwóch użytkowników XXX i YYY, z tym, że jak włączę XXX to uruchamia się jako tymczasowy profil, a YYY jako gość/administrator. Skasować się XXX nie da, a na YYY nie mogę nadal ustawić hasła.

Po jakimś czasie się do tego przyzwyczaiłem, ale.....
zmieniłem usługodawce internetu i po wielu przygodach z różnymi informatykami, którzy mówili, że muszę kupić albo nowy router, albo mam kartę sieciową zepsutą w nowym laptopie, sam wziąłem się za uruchamianie go.
W końcu gdy nic się nie udawało, wszedłem na konto XXX i o dziwo w centrum sieci... widzi moją kartę i mogę na spokojnie połączyć się z internetem. Daję również opcję aby za pomocą tego połączenia mogli się łączyć inni użytkownicy, z tym, że przez to, że jako to jest tymczasowe konto (i ma podejrzewam uprawnienia super admina lub jakkolwiek to się nazywa) kasują się te opcję i na koncie YYY dalej nie mogę się połączyć z internetem.

Z internetem w pracy łącze się WiFi i na koncie YYY da się, jednak w domu łącze się przez kabelek i już na YYY nie mogę utworzyć połączenia szerokopasmowego. A to co zrobię na koncie XXX po wylogowaniu zaraz się kasuję (chociaż to jest super admin).

Próbowałem w trybie awaryjnym kasować go, zmieniać i nic nie dało rady.

Czy ktoś ma jakiś pomysł, aby go usunąć całkowicie i aby YYY było super adminem lub chociaż aby na YYY mógł utworzyć połączenie?

22.01.2010 22:07

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Administrator, konto gość/administrator (rozwiązany) - BartekK. - 22.01.2010 22:07
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Jak usunąć konto Administrator komputera. Krzychumag 0 2.595 29.11.2015 17:09
Ostatni post: Krzychumag
zmiana uprawnień z administrator na super-administrator. Jak? sruj 5 4.067 01.11.2015 11:40
Ostatni post: thermalfake
Rozwiązany Konto administratora bez jego uprawnień Radek1713 0 8.516 01.10.2015 18:28
Ostatni post: Radek1713
Rozwiązany Zmiana uprawnień pliku BAT: nieaktywna opcja "Uruchom jako administrator" beabea 0 9.903 10.07.2015 12:28
Ostatni post: beabea
Uprawnienia Administrator+user w win7 unpublished 0 2.369 06.05.2015 02:38
Ostatni post: unpublished
Nie mogę dostać się na konto climber67 1 1.337 24.04.2015 15:08
Ostatni post: beabea
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.