Wątek zamknięty

[Rozwiązany] Problem ze sterownikiem graficznym i inne awarie systemu

 
Rhox123
Nowy
Liczba postów: 7
Post: #1

Problem ze sterownikiem graficznym i inne awarie systemu


Witam zwracam się o szybka pomoc , mianowicie napotkałem duży problem . Moja praca polega na używaniu w dużej mierze komputera. 2 dni temu podczas uruchamiania pojawił się pewien duży problem na moim laptopie Acer 5750G. Po uruchomieniu systemu i wpisaniu hasła zastałem black screen czekałem 20 minut no ale skutków nie przynosiło wiec zresetowałem za pomocą włącznika ponownie i od tamtej pory jest katastrofa, a mianowicie system co prawda się uruchomił ale z masakryczna rozdzielczością czyli tylko najmniejsza dostępna (800x600). Szukałem na pomocy Windows i postępowałem zgodnie z procedurami tam przedstawionym jedna z nich była ponowna instalacja sterowników graficznych. Sęk w tym ze sterowników zainstalować nie da rada za żadne skarby świata.

Mam ciągle błąd mówiący że owe sterowniki nie są odpowiednie do mojej karty graficznej (Nvidia ) próbowałem męczyłem się ale nie ma co i mówię z góry że nie raz reinstalowałem aktualizowałem itp.. moje sterowniki i dobrze wiem jaką posiadam wersje więc błąd nie wchodzi w grę próbowałem różnych metod ale nic . Następnym problemem są straszliwe scinki zacinki i wszystkiego rodzaju zwiechy potocznie mówiąc możliwe

. Na innym forum dostałem rade że to virus tak wiec skanowałem ja i komputer czyścił informatyk znajomy więc virusów zero . Aktualnie komputer włącza się ale tylko klickne start i odrazu brak odpowiedzi z jego strony rozdzielczość jest okropna mam wszędzie białe ramki na pulpicie z kosmosu bez funkcji i możliwości usunięcia .
Na komputerze jest Windows 7 starter wiec płyty nie mam ale klucz i wszystko tak więc żadne piraty nie wchodzą w grę , na sprzęcie mam masę dokumentów ważnych i nie wiem co zrobić sytuacja jest trudna praca jest komputera dlatego proszę o jakieś wskazówki dotyczące tego co mogę zrobić bo teraz nawet w trybie awaryjnym odrazu mam błędy i nie da sie nic zrobić . Jeszcze jedna ważna rzecz ja regularnie tworzyłem punkty przywracania systemu i kiedy chciałem jeden z nich uzyc dostalem komunikat ze został usunięty a w raz z nim wszystkie inne bez mojej ingerencji . Hardware komputera jest nowe wszysto działa dysk nie ma problemów karta graficzna również więc chciał bym wiedzieć co jest kurcze grane . Wiem że nie dałem wielu przydatnych informacji dotyczących błędów i sprawdzić tego nie mogę ale może istnieje sposób poradzenia sobie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.02.2014 14:14 przez Rhox123.)

31.01.2014 21:03

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Problem ze sterownikiem graficznym i inne awarie systemu - Rhox123 - 31.01.2014 21:03
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Inne ikony po aktualizacji pakietu Adobe virus191 0 1.076 04.11.2016 11:44
Ostatni post: virus191
Problem ze sterownikiem aswVmm.sys dawiteu 1 2.319 29.07.2016 11:23
Ostatni post: tazon
Problem z przywróceniem systemu z płyt recovery ASUS Feberos 21 5.066 27.03.2016 21:11
Ostatni post: irocket
Problem z uruchomieniem systemu Windows7 nishin91 3 1.868 31.03.2015 19:56
Ostatni post: nishin91
Problem z uruchamianiem systemu Windows 7, kod błędu 0x0 wiselka 1 3.654 28.01.2015 23:28
Ostatni post: thermalfake
Problem ze sterownikami po przeinstalowaniu systemu hadesas1 8 2.284 05.11.2013 22:30
Ostatni post: thermalfake
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 2 głosów.