Odpowiedz

Windows 7 + Win XP SP2 z zew. dysku usb (jak wygląda sytuacja innych portów usb?)

 
atomic
Młodszy user systemu
Liczba postów: 53
Post: #1

Windows 7 + Win XP SP2 z zew. dysku usb (jak wygląda sytuacja innych portów usb?)


Witam,
opiszę na początku wstęp do problemu, który mam obecnie czyli Windows 7 i dlaczego przymierzam się do instalacji XP na zew. usb i jakie mam pytanie do tej operacji.

Posiadam myszkę Microsoft intellimouse 3, ale pojawił się problem, który nie wiem jak za bardzo opisać. Podam temat do innego forum gdzie odbyła się już dyskusja na ten temat, ale bez większych sukcesów.

http://board.counter-strike.pl/viewtopic...sc&start=0

Skrót problemu:
Myszka zachowuje się dziwnie można to przyrównać do pojawienia się chwilowej akceleracji bądź chwilowego podwyższenia dpi.
Problem widoczny jest w grach, bo ciężko go dostrzec na pulpicie. Np. gram w gre counter strike 1,6 i jest wszystko ok, a tu za chwilę moja myszka dostaje jakby wyższą czułość, zaczyna lekko klatkować.

Na podanym wyżej linku do forum panowie doszli do wniosku, że to wina sterowników, i że problem pojawia się od windows XP sp3 w górę. Na starym win XP sp2 nie miałem takich problemów.

Teraz rodzi się moje pytanie, czy jeśli zainstaluje system XP na dysku zewnętrznym np. korzystając z pomocy tego artykułu:

http://www.techit.pl/Artykuly/View.aspx?...yskach+usb

To jak wtedy wygląda sytuacja portów usb, czy będzie nimi sterować windows XP z tego dysku zewnętrznego czy może być z tym problem, bo jeśli dalej "7" będzie udzielać swoich "genialnych" sterowników do portów usb, to cała operacja nie ma sensu.

Inaczej ujmując jeśli będę korzystać z tego Windowsa XP to wtedy mogę dowolnie modyfikować porty usb i czy system sam sobie zainstaluje do tego odpowiednie sterowniki?

Bo jak każdy szanujący się użytkownik ie3 wie, że ta mysz pokazuje siłę bez żadnych pro sterowników.

Z góry dziękuję i proszę o wyrozumiałość, ale problem jest skomplikowany do wyjaśnienia.

18.01.2010 20:02

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Windows 7 + Win XP SP2 z zew. dysku usb (jak wygląda sytuacja innych portów usb?) - atomic - 18.01.2010 20:02
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Windows 10 nie wykrywa dysku przenośnego Ferdo 0 1.097 02.12.2015 20:35
Ostatni post: Ferdo
Rozwiązany Podział dysku na partycje za pomocą windows 8.1 LadyInBlue 8 7.639 01.02.2015 12:33
Ostatni post: LadyInBlue
Rozwiązany Problem z instalacją windows ( Nie widzi dysku ) TheGracu 2 2.818 07.09.2014 10:29
Ostatni post: TheGracu
Instalacja Windows 8 nie czyta dysku Greedy 0 1.986 20.05.2012 22:07
Ostatni post: Greedy
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.