Wątek zamknięty

Kupno samego klucza produktu Windows 7

 
Lalik
VIP

Liczba postów: 1.763
Post: #19

RE: Kupno samego klucza produktu Windows 7


Ja pisałam do MS posiadałam viste w wersji OEM kupioną z komputerem (płyta i naklejka oczywiscie jest) i legalnie przysługiwało by mi upgarde' do 7 tylko jest jeden szkopuł, posiadałam viste home basic która się niestety nie kwalifikuje do uaktualnienia korporacyjnego, mało tego pisałam do MS ponieważ chciałam do niej kupić zwykły upgarde by móc oprogramowanie przenosić na inne komputery w razie potrzeby i napisali mi jednoznacznie ze upgarde w wersji box czyli taki który jest dostępny w sklepach ( paczka zawiera 2 płyty 32i 64 bity i jeden klucz) można legalnie zainstalować tylko i wyłącznie jeśli posiada się wcześniejsza wersje box czyli musiałabym mieć viste basic box niestety posiadam oem i jedynym wyjściem był zakup oemu bądź dużo droższej pełnej wersji pudełkowej BOX. Co do upgardeu korporacyjnego a o takim piszecie to są dwie rożne historie, po prostu MS dogadał się z korporacjami na możliwość takiego upgardeu, kłócić się nie będę wiem jedno po pierwsze mam odpowiedz z MS a po drugie rozmawiałam z kilkoma sprzedawcami którzy naprawdę się na tym znają i ściśle współpracują z MS i mówili to samo. Sprawdzałam to tak dokładnie ponieważ na aukcjach alegro przeczytałam co innego, sprawdziłam dzwoniąc jak mi to powiedział sprzedawca sklepu MS gość zwyczajnie chciał mnie wsadzić na minę byleby wypchnąć towar bądź sam nie wiedział jak to jest z upgardem w wersji BOX, zresztą w tym sklepie wyraznie pisze że do uaktualnienia trzeba posiadać wczesniejszą wersję BOX http://sklep-ms.pl/121,1,1,kategoria,Home_Premium.aspx
Notatka została dodana nie znane. Ostatnia edycja dokonana 30.12.2009 21:32 przez slump:

Jako stary użytkownik powinieneś wiedzieć, że wymagamy pisania poprawnie ortograficznie i z polskimi znakami. Post poprawiłem, ale dbaj o to sam.


Ja nie wiem co napisać, Turbo-Dymo-Men by wiedział ;)
Pomogłam? Kliknij...... Pomógł
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.12.2009 22:03 przez Lalik.)

30.12.2009 21:27

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Kupno samego klucza produktu Windows 7 - Lalik - 30.12.2009 21:27
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Rozwiązany Kupno systemu - laptop HP 4525s lee 90 8 3.738 13.12.2010 20:11
Ostatni post: lee 90
Legalny zakup samego nośnika Windows 7 alco81 6 10.162 26.02.2010 10:55
Ostatni post: jakubi
Kupno nowego Windows 7 diablo-82 8 5.600 13.02.2010 12:30
Ostatni post: sir-greg
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.