Wątek zamknięty

[Rozwiązany] Komputer muli i się zawiesza po instalacji Any Video Converter.

 
belli
Nowy
Liczba postów: 2
Post: #1
Lightbulb 

Komputer muli i się zawiesza po instalacji Any Video Converter.


Witam wszystkich na Forum!
Nie wiem czy to odpowiedni dział - jeśli nie proszę o przeniesienie wątkuWstydniś
Mam od 1.5 roku samsunga r 510
procesor Intel Core i5 2.67 Ghz,
Ram 4 Gb - dostępne 3.8,
karta graficzna nvidia georce 315M)
Nie znam się na tym wszystkim przepisuje ze specyfikacji kompa.Wstydniś Razem z komputerem dostałam płytkę system Recovery Media dla Win 7 Home Premium.
A teraz do rzeczy - ogólnie komp służy mi tyklo do przeglądania neta i czytania ebooków... Zainstalowany jest tylko adobe reader...
Wczoraj mój tato poprosił żebym pożyczyła mu kilka filmów od kolegi i coś mnie pokarało... Ok, nie widzę problemu ale ... rodzice nie mają w tv wejścia USB a ich odtwarzacz ma już kilka lat więc czyta tylko płyty Dvd- video czy movie jakoś tak (na pewno nie .avi i inne...) Więc chcąc być dobrą córeczkąZniesmaczony ściągnełam z neta Any Video Converter i nawet zmieniło format filmu tylko komp w ch.... się zaciął i na nic nie reagował...Zły Zrobiłam restart i nawet się uruchomił tylko ekran pozostawał czarny....Kolejny restart tryb awaryjny wywaliłam całe to ustrojstwo łącznie z papcinymi filmami... zaskoczył tylko chodzi jak mój stary komp czyli muuuulllliii niesamowicie i się strasznie zawiesza....ZłyZły
Polecenie napraw komp nic nie dało bo sytem nic nie znalał... z Win7 uruchamia się tylko antyvir (avg) i nic więcej ...
Co mam jeszcze zrobić ? Do tej pory wszystko śmigało bez problemu.... Gdybym wiedziałą że będą takie przeboje z konwersją to bym w życiu się w to nie bawiła....Zakłopotany
Czy z tej dołączonej płytki mogę ponowne zainstalować system ? I pewnie głupie pytanie - muszę odinstalować stary czy to idzie jakoś tak automatycznie?
Sorry za te przydługie wywody ale z technicznych stron komp. jestem zielona... to nie jest coś co tygryski lubią najbardziejWstydniś
Dzięki za przeklejenie wątku - nie wiedziałam gdzie go umieścić....
Chyba zlokalizowałam to co tak muli mi kompa - ale nie jestem specem więc to tylko podejrzenie ... W folderze pobierane jest aplikacja Any-Video-Converter(13038) ma 668 kb i za .... nic nie mogę jej usunąć jak klikam myszą to kółeczko się kręci i tak non stop, komp przestaje w ogóle reagować na cokolwiek..... A później tak jakby na nanosekundę się wyłączał i od razu włączał... I pojawia się komunikat Eksplorator Windows nie odpowiada...
Jeśli to coś jest winne to czym to usunąć? Pozdrawiam

23.01.2013 17:33

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Komputer muli i się zawiesza po instalacji Any Video Converter. - belli - 23.01.2013 17:33
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Laptop muli - zużycie CPU 90% podczas uruchamiania przeglądarek imp3k 1 1.706 31.05.2016 20:50
Ostatni post: akokatthe
System zawiesza się przy zamykaniu Delwin 25 5.853 29.01.2016 00:46
Ostatni post: Illidan
Problem z komputerem. Długo się uruchamia i zawiesza. GRYZLLI 0 1.815 27.05.2015 21:02
Ostatni post: GRYZLLI
System działa poprawie ale po 10 sekundach zawiesza się zadanie, które trwało Duczas 0 1.151 25.05.2015 18:07
Ostatni post: Duczas
Komputer zawiesza się, wolno chodzi. Różowy ekran. Bycepsiak 3 2.162 28.02.2015 18:19
Ostatni post: thermalfake
Czas trwania klipów video w widoku folderu "szczegóły" sfinx 3 1.541 08.11.2014 17:48
Ostatni post: thermalfake
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.