Wątek zamknięty

Problem z artefaktami, wpisującymi się samoistnie literami do tekstu i innymi

 
coorhan
Nowy
Liczba postów: 4
Post: #1

Problem z artefaktami, wpisującymi się samoistnie literami do tekstu i innymi


Witam. Mam następujący problem. Na dole paska pojawiają się małe, czarne lub niebieskie kwadraciki, znikają gdy przejadę po nich myszką. Gdy pisze wiadomość np na gadu gadu, same wpisują się 4 literki q ( qqqq ) np Heqqqqj Co Słyqqqqchać ? Klawiaturę sprawdziłem, klawisze są czyste. Dodatkowo wyskakuje mi błąd programu checker.exe. Nod 32, Ccleaner, TuneUp, Spybot nic nie wykrywają. Dodam że jestem świeżo po formacie. Windows 7 Ultimate 64, TuneUp oraz Nod 32 oryginalne. Antywirus został zainstalowany jeszcze przed podłączeniem komputera do sieci. Kolejną rzeczą było zainstalowanie aktualizacji, nie uruchamiałem do tego czasu przeglądarki. Przez chwilę myślałem że te kwadraciki na dole ekranu to artefakty, ale karta jest nowa ( Radeon hd7870 oc ( zakupiona 3 tygodnie temu ) a pozatym one znikają gdy np zminimalizuję okno przeglądarki lub przejadę po nich myszką. NOWA NOTKA kwadraciki w lewym dolnym rogu ekranu są bezbarwne, tzn mają kolor pulpitu i paska, i przenikają przez ikony z TRAYa. Mam nadzieję że moja wypowiedź będzie w miarę zrozumiała. Z góry dziękuję za pomoc, nie chcę znowu robić formata, gdyż masę czasu zajmuje mi ogarnięcie wszystkiego tak, by było jak wcześniej.

03.12.2012 23:28

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Problem z artefaktami, wpisującymi się samoistnie literami do tekstu i innymi - coorhan - 03.12.2012 23:28
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.