Odpowiedz

Infokiosk z wykorzystaniem Windows 7

 
kitek22
Nowy
Liczba postów: 2
Post: #3

RE: Infokiosk z wykorzystaniem Win 7


dziękuję, że pojawiłeś się w moim wątku - czytając twoje wypowiedzi w innych wątkach posiłkowałem się właśnie głównie twoimi rozwiązaniami Uśmiechnięty

gpedit.msc jak wcześniej wspomniałem - doinstalowałem, co prawda musiałem przejść do katalogu w którym został zainstalowany jednak uruchomił się, problem jaki z nim mam, to to, że absolutnie nic nie zmienia - może jakoś nie zapisuję tych moich ustawień przed wyjściem z niego - nie wiem, ogólnie poprzestawiałem w nim wszystko co chciałem, jednak po wyjściu z gpedit i restarcie kompa nic się nie zmieniło...

Jeśli chodzi o blokadę/ukrycie interesujących mnie opcji - to wszystkie te, których ktoś może użyć w celu zmiany czegokolwiek innego poza prawidłowym uruchamianiem się przeglądarki z bazą na stronce.

Odnośnie blokady klawiszy - drugiej wspomnianej opcji przez ciebie prawdopodobnie także użyłem - ale jeszcze dzisiaj to dokładnie sprawdzę Uśmiechnięty

Znany chyba przez wszystkich skrót: crtl+esc - jego również muszę jako jeden z pierwszych zablokować...

Poza tym wszystkim ważna jest także ta klawiatura ekranowa by działała w sposób jak wyżej napisałem - czy to możliwe - nie wiem... sprawdzałem konfigurację wszerz i wzdłuż być może jednak jest coś co mi umknęło



Update:

już wiem w czym problem :/ klawiatura ekranowa nie generuje scan kodów...
klawiatura zwykła działa tak jak chciałem - powyłączałem wszystkie możliwie szkodliwe z mojego punktu widzenia dla bazy danych kombinacji klawiszy tylko co z tego, jak i tak każdy będzie musiał używać klawiatury ekranowej...

Czyli bez zmian zostaje pod znakiem zapytania możliwość odpowiedniej konfiguracji klawiatury ekranowej oraz konfiguracja systemu by pochować maksymalnie wszystko.
Wiecie może w którym kierunku powinienem się udać?




a moze jest po prostu taka przeglądarka internetowa, która załatwi to wszystko?
Musi być darmowa licencja - zamierzam sprawdzić operę - z tego co przeczytałem na szybko trochę może mi pomóc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.09.2012 10:34 przez kitek22.)

20.09.2012 05:41

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Infokiosk z wykorzystaniem Win 7 - kitek22 - 20.09.2012 05:41
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Rozwiązany Problem z nadmiernym wykorzystaniem pamięci (rozwiązany) wuerce 23 29.759 24.03.2010 22:57
Ostatni post: procesor
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.