Wątek zamknięty

Problem ze sterownikami dźwięku w HP DV7 6B40ew

 
thermalfake
Ostatni Mohikanin

Liczba postów: 13.580
Post: #6

RE: HP DV7,6B40ew - problem ze sterownikami dźwieku.


Cytat:Przepraszam ze ja taki upierdliwy, ale tu malo pomocne.. duzo napisane.. ale malo pomocne..

Czy wyznacznikiem do tego, żeby nie przebrnąć przez dokument z opisem sytuacji i rozwiązań jest jego duża obszerność ? Na tacy nikt Ci tu nie poda dokładnej diagnozy i rozwiązania.

Cytat:nie wykrywa mi kamery na liscie menedzera podobno

Zdecyduj się czy jest czy nie ma. Albo jedno albo drugie. Przeskanowałeś ponownie manager urządzeń w celu ewentualnego wykrycia sprzętów tak jako to tam zostało opisane ?

Ponadto jeśli piszesz, że potrzebujesz sprzętu do prowadzenia rozmów należało by napisać w jakim programie. Każdy z nich ma coś takiego jak opcje audio.video np Skype i tam wybierasz źródło dźwięku, może jest przestawione. Może być też tak, że dźwięk z mikrofonu jest wyciszony w mikserze. Trzeba przejrzeć panel sterowania -> dźwięki -> urządzenia do nagrywania. I znowu wszystko od A-Z masz tu
http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/docum...ct=4058697

Cytat:Czy nie uwazasz ze po prostu laptop do serwisu? skoro mikro mi nie chce dzialac po stawianiu systemu i w ogole Sad Poddaje sie..

Dla mnie jako rozumującej istoty wolę poszperać i poszukać rozwiązania, przeznaczyć na to dzień-dwa niż oczekiwać nie wiadomo ile czasu na powrót z serwisu. I oby to była faktyczna usterka sprzętowa a nie problem konfiguracji.
Szkoda, że tak mało w Tobie cierpliwości i samozaparcia.

[Obrazek: 2089620800_1406976151.png]

W zamian za pomoc oczekuję poprawnej pisowni. Stop niechlujstwu.
Jak mądrze zadawać pytania? - przejrzyj poradnik na forum.
Nie udzielam porad via PW.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.08.2012 00:04 przez thermalfake.)

13.08.2012 00:00

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: HP DV7,6B40ew - problem ze sterownikami dźwieku. - thermalfake - 13.08.2012 00:00
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
problem ze sterownikami sata podczas instalacji Windows 7 akaphoto 4 4.868 11.10.2012 09:22
Ostatni post: thermalfake
Problem ze sterownikami Windows 7 siwy04111986 3 2.441 01.11.2009 01:36
Ostatni post: slump
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.