Wątek zamknięty

Windows XP na Windows 7

 
Gieri
Nowy
Liczba postów: 6
Post: #5

RE: Windows XP na Windows 7.


Dowiedziałem się co nieco, i wychodzi na to że za wszystko odpowiedzialny jest owy błąd 0.0000007B...

No bo tak... format był, Windows 7 w końcu się pozbyłem, czyli nic tylko instalować Windowsa XP... tak, instalacja idzie idzie, i w pewnym momencie koniec, i niebieski ekran i błąd 0.0000007B... czyli tu musi tkwić błąd, tylko nie zgadza mi się pewna rzecz... skoro błąd ten dotyczy komputera (w opisie błędu wskazywane jest błędne zainstalowanie/skonfigurowanie dysku twardego, program CHKDSK /F (uszkodzenie dysku), wirusy, usunięcie kontrolerów dysków twardych) to mi się za bardzo nie zgadza gdyż... zainstalowałem bez problemu Windows 7 (zaraz po usunięciu wszystkiego poprzednio) więc o jakim błędzie mowa? windows XP z płyty widzi coś czego nie widzi Windows 7?

Czy może to wina płyty Windowsa XP? To by było trochę dziwne, nigdzie nie czytałem aby błąd 0x0000007B od tak sobie wyskakiwał gdyby winna była płyta. A jeżeli to wina płyty, to jeżeli użyję innej powinno wszystko być ok? Dodam że z tej płyty był już kiedyś instalowany windows XP (a sama instalacja postępuje dość daleko, nim wyskoczy niebieski obraz z błędem 0x0000007B)

Trochę już się pogubiłem w tym wszystkim, przeinstalowywałem/odzyskiwałem/naprawiałem i robiłem inne cuda już tyle razy że nie mam siły mam już siły do Windows 7... ;x

PS. takie pytanie, jeżeli zaszła by potrzeba, czy jest możliwość kupna Windowsa XP ? Nie chodzi mi portale typu Allegro, bardziej coś oryginalnego/bezpiecznego. Kiedyś byłem na stronie microsoftu i nie widziałem albo przeoczyłem możliwość kupna Windowsa XP...

PS2. Przy jednej z prób instalacji Windowsa XP, w pewnym momencie wyskoczył mi komunikat że muszę włożyć dyskietkę z windows XP professional z jakimiś sterownikami cóż, sam fakt że system życzy sobie dyskietki był dziwny, a jeszcze dziwniejsze jest to, że nawet gdybym chciał włożyć ową dyskietkę, to gdzie mam ją wsadzić jak ja nie mam wejścia na dyskietki w kompie? Zacieszacz

Bardzo bym prosił o jakąś pomoc. A najlepiej wytłumaczenie, tylko jakieś dokładniejsze jak pozbyć się błędu 0x0000007B.

18.04.2012 17:15

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Windows XP na Windows 7 - Gieri - 16.04.2012, 21:14
RE: Windows XP na Windows 7. - arci7 - 17.04.2012, 11:39
RE: Windows XP na Windows 7. - Gieri - 17.04.2012, 19:02
RE: Windows XP na Windows 7. - Gieri - 18.04.2012 17:15
RE: Windows XP na Windows 7 - Gieri - 22.04.2012, 11:29
RE: Windows XP na Windows 7 - Gieri - 22.04.2012, 18:34
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Czy mogę dokonać upgrade'u z Windows 7 OEM do Windows 8 lub Windows 9 BOX ? wicky 2 2.633 15.07.2014 14:55
Ostatni post: wicky
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.