Odpowiedz

Poczta windows live - nie skopiowała wszystkich maili z folderów onetu

 
sonic2
Nowy
Liczba postów: 5
Post: #1

Poczta windows live - nie skopiowała wszystkich maili z folderów onetu


Witam,

mam pytanie w sprawie poczty windows live przy Windows 7, 64 bit. Chciałem zastosować program pocztowy będący na pokładzie WIN7, żeby nie dogrywać zewnętrznych. Nie zakładałem konta/ identyfikatora do Windows live, bo nie używam innych programów tam zawartych, a sam program poczty można używać bez tego konta.

Na stronie pomocy w sprawie poczty windows nie ma szczegółowych kroków podanych, więc zrobiłem tak, że podałem z jakiego adresu ( Onet) chcę ściągać pocztę + hasło i zaczął mi kopiować. Trwało to ponad 1 godz. , ale skopiował mi tylko skrzynkę odbiorczą, a niestety inne foldery ( wysłane + moje indywidualne stworzone na zewnętrznej skrzynce onetu foldery) nie zostały skopiowane. Potem doczytałem, że kontakty trzeba exportować z onetu do pliku -> zapisać na twardym dysku -> i zaimportować do programu pocztowego. Tak też zrobiłem, plik niby wczytało, ale kontaktów nadal nie ma.

I tu pytania:
1. Czy ktoś podczas instalowania tego programu pocztowego miał podobne objawy ?
2. Czy może coś trzeba dodatkowo zrobić, żeby się przekopiowały inne wspomniane foldery ?
3. I te kontakty - wydaje mi się, że wszystko dobrze zrobiłem, a ich nie widać w poczcie WIN7?
4. I jeszcze taka sprawa, że będąc w galerii po otwarciu zdjęcia u góry jest widoczny przycisk „wyślij mailem” -> potem można wybrać wielkość zdjęcia – i nawet jak wybiorę najmniejsze to wskakuje mi do skrzynki nadawczej i tam już pozostaje.
Ten sposób wysyłania zdjęć mi nie działa. Natomiast jak pisząc maila dopnę zdjęcie spinaczem to się dobrze wysyła.

Jeśli mógłby ktoś coś poradzić to będę wdzięczny, bo już sam nie mam pomysłów.

Proszę o wyrozumiałość - komputery nie są moją mocną stroną. Ale nie mogę się już doczekać dnia, kiedy to ja bedę pomagał innym w tej tematyce !

21.02.2012 13:34

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Poczta windows live - nie skopiowała wszystkich maili z folderów onetu - sonic2 - 21.02.2012 13:34
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Harmonogram zadań - ładowanie folderów BlackHawkZ 0 3.023 17.08.2020 07:25
Ostatni post: BlackHawkZ
Poczta usługi Windows Live mauri 1 1.282 17.09.2019 02:14
Ostatni post: Shark
windows live family safety - martwe linki do ściągania. Jak to ściągnąć/zainstalować? sruj 0 770 06.09.2016 20:47
Ostatni post: sruj
Rozwiązany brak folderow w oknie nawigacji cinicz 2 1.806 09.01.2016 16:31
Ostatni post: cinicz
Jednakowy rozmiar elementów okna we wszystkich folderach strusiu007 0 1.117 13.12.2015 19:11
Ostatni post: strusiu007
Narzędzie dism nie rozpoznaje wszystkich poleceń NorDez 1 1.390 20.11.2015 00:21
Ostatni post: thermalfake
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.