Odpowiedz

Problem z odzyskaniem kopii zapasowych plików (backup) po reinstalacji Windows 7

 
toshioshinsuke
Młodszy user systemu
Liczba postów: 69
Post: #2

RE: Problem z odzyskaniem kopii zapasowych plików (backup) po reinstalacji Windows 7


W jaki sposób wykonałeś kopię ? Bo o tym nawet nie raczyłeś łaskawie napisać Uśmiechnięty. Poza tym problem dotyczy prawdopodobnie niezgodności SID i prawa do plików były dla innego właściciela, którego na tym nowym systemie nie ma.

No i po co robiłeś kopię użytkowników ? Nie lepiej było skopiować zawartość folderów ? Ja zawsze zmieniam lokalizację folderów Moje Dokumenty , Moje Obrazy na te partycje niezwiązane z systemem.

Poza tym na przyszłość radzę Tobie kopię użytkowników robić w ten oto niżej ukazany przeze mnie sposób:
Cytat:1. Wsadź płytę z Windows 7 do napędu i uruchom komputer.
2. Wybierz opcję NAPRAW.
3. Wybierz narzędzia odzyskiwania i pojawi się lista narzędzi. Ciebie interesuje Wiersz Poleceń.
4. Po uruchomieniu wiersza poleceń wchodzimy do partycji na, której siedzi katalog Users czyli:

> C: ( i enter bądź inna literka. Po prostu sprawdzamy zawartość danej partycji poprzez polecenie "dir" .)
> dir (wyświetli się drzewko folderów i jeśli widzimy Users i Windows to wpisujemy następujące polecenie)
> robocopy /copyall /mir /xj C:\Users X:\Users (X - wstaw literkę partycji na której ma być kopia).
Czekasz chwilę i masz gotową kopię użytkowników, która może być wgrana na nowy system. Cwaniak
Wtedy wystarczy (aby skopiować kopię użytkowników z poprzedniego systemu):
> robocopy /copyall /mir /xj X:\Users C:\Users

15.12.2011 23:05

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Problem z odzyskaniem kopii zapasowych plików (backup) po reinstalacji Windows 7 - toshioshinsuke - 15.12.2011 23:05
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
BSOD w trakcie wykonywnia kopii mirror programem Fbackup 7.1.3 psg 0 1.187 27.02.2018 14:24
Ostatni post: psg
Brak opcji "wyłącz harmonogram" kopii zapasowej Psilocke 2 2.313 17.03.2016 19:11
Ostatni post: Psilocke
Problem z odczytem plików ISO przez system Tokate 4 1.970 13.01.2016 16:53
Ostatni post: irocket
Błąd wykonywania kopii zapasowej 0x8078011D - czy mogę przerobić partycję systemową z Vendeur 6 2.309 07.05.2015 19:40
Ostatni post: Meksyk1968
Nieprawidłowe przywracanie plików użytkownika z kopii zapasowej bartynp 0 1.508 07.05.2015 14:48
Ostatni post: bartynp
Rozwiązany problem z usuwaniem plików, przygotowanie do: przetwórz, explorer.exe peach 3 3.560 27.01.2015 11:24
Ostatni post: peach
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.