Wątek zamknięty

Wirus siadł na cały komputer, stan się pogarsza a jest krytyczny

 
shark66
Nowy
Liczba postów: 3
Post: #1

Wirus siadł na cały komputer, stan się pogarsza a jest krytyczny


Witam.
Potrzebuję pomocy a problem rangi wysokiej.

Mianowicie pobrałem z neta program z niepewnego żródła, przy instalacji nie reagował nic, postanowiłem go skasowac ccleanerem.
Piekna Twoja mać skasował się cały pulpit, wszystkie gry, zdjęcia, filmy, gg i połowa plików systemowych.
Nawet pakiet językowy poszedł w psi tył.

Ok, walczy z nim poprzez przywrócenie systemu i następnie skan Avastem nic nie wykrył.
Więc mks vir online równiez nic.
ccleaner ciągle wykrywał ponad 400 błędów rejestru i 1gb smieci

Chciałem zrobić format, mam płyte z XP'kiem ale przy instalacji wyskakuje niebieski ekran z błędem i lipa.
Wykonuje diagnostyke systemu wszystko ok żadnych blędów a ja nie moge z kompa korzystać inaczej niż przez tryb awaryjny.

Dobra, mysle zaraz go zniszcze combofixem, no to się przejechałem bo sprawa się pogorszyła i obecnie nawet skaneru avasta nie idzie odpalić.

Advanced system care pobrałem, on wykrywa 200 błędów rejestru i 80 czegoś tam nie znam ang na tyle, za każdym skanem to samo naprawiam ale potem znowu to samo.

Myslę sobie przywróce system dużo dłużej niż ten felerny piątek kiedy pobrałem program ale tak się stało że ccleanera używałem często i on kasował punkty... No i dupa blada.

Myslę sobie, mam opcje recuvery ale jestem zagorzałym fanem XP'ka i kompletnie nie mam pojęcia jak korzystać z ten funkcji więc czekam na Wasze rady ( chociaż recuvery też pewnie już zainfekowane lub uszkodzone przez tego wirusa)

Dodam że jest to laptop, system x64 wszystkie aktualizacje instalowane na czas i do tej pory często był skanowany avastem i czyszczony ccleanerem.

Prosze o pomoc,bo ja już nie mam pomysłów jak z nim walczyć.

@ Kilka godzin pózniej i mase programów za mną - nieskutecznych.
Wkońcu MKS VIR wybawca znalazł 3 zainfekowane pliki, usunąłem je ale było napisane że "nie da się usunąć" kliknąłem Usun i nie pokazywało komunikatu ze plik zostal.
Daje screeny

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/7FKE66MP25/1.jpg

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/42QW69MX1Z/1.jpg

Co z nimi dalej ? Zapusciłem drugi raz mks'a może znowu coś wykryje.
Ale nadal mam pechowy program na komputerze zainstalowany, przez dodaj usun programy nie da się go odinstalować bo jakiegoś składnika Unistalera brakuje, co z tym robić ?

I jakim programem najlepiej darmowym lub na licencji próbnej darmowej np 10 dniowej, kompletnie wyczyscić dysk z tego wirusa ?

Już nie mam pomysłów..
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.12.2011 06:12 przez shark66.)

12.12.2011 04:17

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Wirus siadł na cały komputer, stan się pogarsza a jest krytyczny - shark66 - 12.12.2011 04:17
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Czy to wirus? mariusz2808 0 1.192 05.02.2017 14:26
Ostatni post: mariusz2808
Wirus Brontok.a? Jak się pozbyć Lort533 2 1.950 10.10.2016 19:16
Ostatni post: Lort533
wirus rdsrv.com vendigo 2 2.557 11.04.2015 22:14
Ostatni post: Arcadus
Wirus zmienił ustawienia dostępu, usuwa pliki. Fragum101 1 2.169 18.10.2014 10:40
Ostatni post: thermalfake
explorer.exe wirus- brak możliwości wyłączenia procesu. samsung70 1 2.077 28.09.2014 20:18
Ostatni post: thermalfake
Rozwiązany Złośliwy Wirus który sam się odnawia Jovi2013 3 3.972 31.03.2014 22:28
Ostatni post: Jovi2013
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.