Wątek zamknięty

Komputer nie odpala po zainstalowaniu jakichkolwiek sterowników do karty graficznej

 
kyjoz18
Nowy
Liczba postów: 7
Post: #1

Komputer nie odpala po zainstalowaniu jakichkolwiek sterowników do karty graficznej


Witam. Mam problem. Napiszę wszystko od początku tak jak to się stało.
Posiadam Windows 7 Ultimate PL 32 bit. Moja karta graficzna to Geforce 8800 GT, płyta glówna gigabyte P35 ds3 chyba, 3GB Ram Patriot 800 MHZ, Intel E4500 2,2 Ghz dwurdzeniowy. Odpaliłem ostatnio gre "Heroes V Dzikie Hordy" Grałem w nią wcześniej i było ok. Gra zawiesiła mi się w pewnym momencie i zresetował mi się komputer, zaraz po pojawieniu się logo biosa na ekranie widnieje peło kropek, napisy jakby lekko rozlewaja się, wydaje mi się że jest jakiś problem z kartą graficzną. komputer nie chciał potem odpalić wyskakiwał bluescreen z napisem że bład powoduje plik nvlddmkm.sys domyśliłem się że chodzi o nvidie i jej sterowniki, usunąlem je z trybu awaryjnego. System odpalil, lecz przy każdej ponownej próbie uruchomienia komputera już się nie wlaczal, i za każdym razem musiałem przywracac system i znowu usuwac te sterowniki zeby komputer odpalił. Wywnioskowalem że przy każdym uruchomieniu komputera windows update sam instaluje do karty graficznej co chce. Wyłączyłem więc opcje auto auktualizacja, tam było do wyboru że mogę robić to recznie, po tym system ściągał już mniej tego ale ciagle coś instalował chociaż na pare sekund po czym komputera ponownie nie dało się uruchomić, postanowiłem zrobić formata systemu, po czym okazało się że po załadowaniu instalatora Win7 jak jest czarne tlo i pasek, potem pojawia sie niebieskie tło lecz instalator nie wyskakuje. nic się nie działo, postanowiłęm zainstałować mojego starego XP professional, usunalem partycje, zrobilem nowa zainstalowam XP( choc rowniez ciezko , bo przy ponowym rozruchu w czasie instlacji staneło w miejscu ale za 3 razem się udało. Postanowiłem zainstalować sterowniki nvdi z płytki do Geforca uruchomilem ponownie , system nie ruszył, po ekranie logowania wyskoczyly mi niebieskie kratki, jakby cala karta graf. sie zwaliła, te sterowniki działały bezproblemu, na Win 7 rowniez po zainstalowaniu 3 rodzajow sterow komputer nie odpalał. W tej chwili moj XP jest bez sterownikow i strasznie tnie. na XP próbowałęm sterow 257,21 i starsze z płyty żadne nie dizala. Komputer uruchomilem przez ostatnią znana konfiguracje. Prosze szybko o pomoc, boje się że coś z kartą jest nie tak ale nie mam już pomysłow co robić
Z góry dziękuje za pomoc.

EDIT# Pisownia poprawiona. (Głównie polskie znaki.)
Notatka została dodana nie znane. Ostatnia edycja dokonana 15.04.2011 17:14 przez :

Zasady pisowni na naszym forum określa: Regulamin - §2 Treści na forum pkt.7.
Używając przycisku EDYTUJ Popraw pisownię inaczej wątek zostanie przeniesiony do kosza.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.04.2011 20:48 przez kyjoz18.)

15.04.2011 17:06

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Komputer nie odpala po zainstalowaniu jakichkolwiek sterowników do karty graficznej - kyjoz18 - 15.04.2011 17:06
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Laptop laguje na dedykowanej karcie graficznej jacekm460 0 936 27.10.2016 19:06
Ostatni post: jacekm460
Sterownik karty graficznej przestał działać ale odzyskał sprawność. Zaskvll 1 1.498 29.07.2016 11:34
Ostatni post: tazon
Sterownik karty graficznej R9 270 Qmor 1 1.121 27.06.2016 21:08
Ostatni post: akokatthe
Zawias systemu po zainstalowaniu sterownikow grafiki. szejkarabski 2 1.673 29.12.2014 19:00
Ostatni post: szejkarabski
Problem z instalacją sterownika karty graficznej Nvidia muscular 2 6.009 22.04.2014 14:48
Ostatni post: alan9707
Rozwiązany Problem po zainstalowaniu programu z DP czupiradlo 7 2.693 20.04.2014 11:03
Ostatni post: czupiradlo
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.