Odpowiedz

Co sądzicie o systemie Windows 7?

 
Ela5605
Nowy
Liczba postów: 4
Post: #9

RE: Co sądzicie o systemie Windows 7?


Dokładnie to samo co napisał 500sec, czyli jeden wielki syf. Ten kto to robił, to miał chyba do wyboru dwie rzeczy: zrobić WIN7 lub mieszać w majtach; zrobił to pierwsze. Nie mam pojęcia, że aż tak bardzo można się nudzić, ale chyba nie wszyscy są po to, by robić coś pożytecznego dla innych (nawet dla pieniędzy)
Miałam 95,98,2000,XP i nigdy nie było problemu. Teraz oczywiście ktoś musiał się wychylić i poprawić to co już było oczywiste.
Win7 mam od miesiąca i jeszcze dobrze nie zaczęłam na nim pracować a już jestem tym syfem tak zmęczona, że pewnie jeszcze jeden miesiąc i znajdzie się w swoim własnym koszu. Chciałabym spotkać tych kretynów, którzy mieli taką wenę i wytatuowałabym im na czołach " I love Windows 7 " i wypuściła na miasto do odstrzału. Zamiast po instalacji wszystko sobie spokojnie poustawiać, to dopiero zaczęła się walka. Ci z tego "mICROSOFTU" to pewnie myślą, że człowiek nie ma co robić i będzie całymi dniami się bawił w klikanie i szukanie i oczywiście zwracanie się o pomoc na tym forum. Jeżeli ktoś z posiadaczy tego badziewia twierdzi, że jest dobrze bo mu się system nie wiesza, albo ładnie wygląda, to ja poproszę przy okazji następnego OS, o same kwiatki, ptaszki, słoniki i przeglądarkę, to sobie to chlasnę w XP, pooglądam , poklikam.........................Mnie się jeszcze system nie zawiesił, oczywiście nie na tyle, żebym z tego powodu płakała. Ta banda kretynów; zamiast wziąć XP w obroty i to poprawić, to zaczęli się bawić w malarstwo, a po takim czasie mógłby to być już całkiem fajny system. Mogłabym tutaj wyzywać jeszcze przez wiele stron, ale po co mam wycierać monitor...................jednym słowem: srataczasuipieniędzypanowienastępnymrazemmieszaćwmajtachaniebraćsięzaos.
PozdrawiamZadowolony

26.04.2011 02:49

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Co sądzicie o systemie Windows 7? - Ela5605 - 26.04.2011 02:49
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.