Odpowiedz

Problem z kartą sieciową i dostępem do netu

 
Stefanrsko
Nowy
Liczba postów: 8
Post: #1

Problem z kartą sieciową i dostępem do netu


Witam, na forum jestem nowy i nie zakładałbym wątku ale po prostu nie mam już siły, przeczytalem chyba kilkadziesiat tematow i nie moge sobie poradzic z moim problemem.

Dokładnie chodzi o to że:

Mam nowy komputer na ktorym zainstalowany jest Windows 7 64bit. Karta sieciowa jest zintegrowana z płycie ASUS M4N68T-M LE V2.

W domu gdzie komputer byl podlaczony kablem sieciowym do routera Netii net smigal bezproblemowo, nawet bez instalacji sterownikow itd. po instalacji tez dzialal.

Teraz komputer zabralem do siebie do mieszkania gdzie studiuje. Podlaczam kompa nowym (innym) kablem do routera (router D-LINK) i nic nie dziala. Konkretnie: dioda z tylu komputera miga co jakis czas na pomaranczowo i nic. W menedzerze polaczen wyskakuje: trwa indentyfikowanie i po chwili pojawia sie znow krzyzyk pomiedzy ikonka komputera a ikona Internet.

Kabel jest prosty (nie crossowany) i jest napewno sprawny bo u kolegi na laptopie tez z Windows 7 dziala siec przez ten kabel bez problemu. Ustawienia pobierania adrsesow ip itd. mam na automatycznie. (tak maja wszyscy w mieszkaniu i im dziala po kablu net).

Probowalem restartowac karte, instalowalem najnowsze sterwoniki ze strony nvidii, restartowalem zapore sieciowa, nawet probowalem odinstalowac programy i gry zainstalowane offline po zabraniu kompa z domu...

Nic kompletnie nic nie pomaga. Caly czas dioda miga z tylu, a w Centrum sieci i udostepniania tez wyskakuje: Trwa identyfikacja i potem znow nic i tak w kolko...

Błagam o pomoc bo juz dostaje szalu :-/

31.12.2010 20:10

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Problem z kartą sieciową i dostępem do netu - Stefanrsko - 31.12.2010 20:10
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Problem z dostępem do internetu kindybalek 0 1.016 23.12.2016 06:51
Ostatni post: kindybalek
Karta sieciowa nie wykrywa sieci. bowany 0 1.979 16.10.2016 22:12
Ostatni post: bowany
karta sieciowa połączenie lokalne nie ma poprawnej konfiguracji protokołu ip kotek2112 1 2.314 25.07.2016 16:55
Ostatni post: dyzio2
Jak naprawić problem z kartą sieciową kiedy połączenie kabla nawet nie jest wykrywane Pawlo244 2 2.848 20.04.2016 13:02
Ostatni post: Pawlo244
Karta sieciowa: połączenie lokalne nie ma poprawnej konfiguracji protokołu IP Arti9418 2 2.570 10.03.2016 16:41
Ostatni post: Arti9418
Problem z wifi, kartą sieciową nick1oo 1 2.200 29.02.2016 01:04
Ostatni post: thermalfake
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.