Odpowiedz

Niebieski ekran - irql_not_less_or_equal

 
bodziulla
VIP

Liczba postów: 2.364
Post: #6

RE: Niebieski ekran - irql_not_less_or_equal


Dlatego prosiłem Ciebie, abyś podał temat na forum, bo bsod jest tematem złożonym niekiedy i jest większe prawdopododobieństwo pomocy. Teoretycznie Twój problem jest jak na razie z tym złożony czyli karta dźwiękowa. Nie wiem skąd pobrałeś sterownik dla niej?. Może na początek zrób tak jak możesz pobierz dla niej sterownik odpowiedni dla swojego systemu (jak będziesz miał problem pisz). Dwa gdy to zrobisz odinstaluj to co masz dla niej jak i również dla karty na płycie. Z tego co napisałeś kartę dźwiękową masz wyłączoną w biosie i tutaj może jest dylemat. Oki jak odinstalujesz sterowniki dla obu kart i jak możesz też odinstaluj samą kartę Creative. System ponownie po restarcie zainstaluej swoje, ale Ty musisz zainstalować nowe odpowiednie dla karty Creative. Przypuszczam, że pobrałeś stery z Windows Update dla Creative i tutaj jest problem. Na razie to jest moja opcja co masz zrobić, gdy to nie pomoże będzie walka nadal i podasz mi plik dmpCwaniak
Pzdr

Jeżeli uważasz, że pomogłem kliknij POMÓGŁ. Pzdr :)

07.11.2010 23:04

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Niebieski ekran - irql_not_less_or_equal - bodziulla - 07.11.2010 23:04
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Niebieski ekran śmierci - BSOD, plik ntoskrnl.exe. satoshek 9 5.008 04.07.2014 20:10
Ostatni post: satoshek
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.