Wątek zamknięty

[Rozwiązany] Problem z mikrofonem: mikrofon nagrywa muzykę lecącą w słuchawkach a nie mój głos

 
czerwien99
Nowy
Liczba postów: 2
Post: #3

RE: Problem z mikrofonem: Mikrofon nagrywa muzykę lecącą w słuchawkach a nie mój głos.


Teraz wioze mikrofon mojej dziewczyny do siebie i zobacze czy on dziala, jezeli tak to ewidentnie wina mikrofonu , poniewaz w sumie to tez jest juz po przejsciach Cwaniak Ale jezeli tez nie bedzie dzialal to jednak wina ustawien.

Ogolem to nie chodzi mi o nagrywanie tylko po prostu chcialbym np. pogadac przez skeypa itp. a nie moge poniewaz slychac to co mam w sluchawkach a nie moj glos..

Sproboje pokombinowac , lecz moglbys mi wyslac na priv jak ty masz to ustawione? Chodzi mi o standardowy dzwiek czyli ten ktory sie ustawia w bialym glosniczku w XP'eku. Cwaniak

(Sorki za brak polskich znakow , ale moja dziewczyna ma laptopa z Angli na ktorym nie ma jezyka polskiego)

------------

Sprawa wyjaśniona Cwaniak Faktycznie po części to złe ustawienia , lecz to jednak była w 100% wina mikrofonu , ponieważ Mikro mojej dziewczyny działa bez żadnych zakłóceń . Dzięki za pomoc , problem rozwiązany.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.08.2011 19:46 przez czerwien99.)

05.08.2011 18:24

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Problem z mikrofonem: Mikrofon nagrywa muzykę lecącą w słuchawkach a nie mój głos. - czerwien99 - 05.08.2011 18:24
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.