Odpowiedz

Co sądzicie o systemie Windows 7?

 
sybic
User systemu
Liczba postów: 334
Post: #24

RE: Co sądzicie o systemie Windows 7?


(05.06.2011 09:21)stanax napisał(a):  2. Ela5605 błysnęła zaś wysoką inteligencją i nazwała system syfem tylko dlatego, ponieważ nie wiedziała do czego służy guzior <Win> na klawce.
Ja też nie wiem...
Jestem człekiem starej daty. Uczony jeszcze pisania na klawiaturze, tak był łapać Schifty kciukami. Jak Microsoft wymusił produkcje klawiatur z tymi klawiszami, które umieszczone zostały w miejsce, które zawsze powinno być wolne, ja regularnie kupując nowa klawiaturę te klawisze wywalam. Jest ich 3. Po wywaleniu zostają 3 puste miejsca. Wiec je zaślepiam.
Ostatnio na jednym napisałem "H" na drugim "I" a na trzecim "J" i to nie jest mój pomysł, tylko mojego kolegi. Te klawisze chyba do tego się nadają Uśmiechnięty


(05.06.2011 09:21)stanax napisał(a):  3. No, a teraz przyszedł czas na już 'słynnego' na forum mości sybica... Nie będę się rozpisywał, by nie robić mu przykrości. Zobacz sam z czym nasz kolega ma problemy
No właśnie... bo forum nie jest od przedstawiania swoich problemów i próby ich rozwiązywania (a problemy mogą być wielkie, dla przedstawiającego, a błahe dla tych, którzy przez nie przeszli) tylko od wygłaszania peanów na cześć Windows 7, czy dobrze zrozumiałem?
No ale jak rozumiem sugerujesz też, iż moje problemy są po prostu śmieszne lub zwyczajnie mój poziom wiedzy jest żenujący, by w ogóle zajmować się tym tematem, tak?
W takim razie dostarczasz mi kolejnego argumentu by zostać przy WinXP a Windows 7 nie polecać nikomu.
Wiesz, chyba tak zrobię.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.06.2011 16:54 przez sybic.)

05.06.2011 16:43

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Co sądzicie o systemie Windows 7? - sybic - 05.06.2011 16:43
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.