Odpowiedz

Co sądzicie o systemie Windows 7?

 
toshioshinsuke
Młodszy user systemu
Liczba postów: 69
Post: #8

RE: Co sądzicie o systemie Windows 7?


Koledzy nie wyczuliście tutaj smrodu tego fanboya linuksa ? Ja osobiście nic nie mam do systemów rodziny Linuks, ale nie będę tolerować takich fanatyków co chrzanią bez sensu o innym systemie.


@500sec
Jak Ci się nie podoba Windows 7 to wróć na swój cudowny system. W swoim poście pokazałeś jakim jesteś znawcą systemu Windows 7. Już nie wspomnę o administrowaniu Windows 7, o którym nie masz bladego pojęcia. Wszystko można zrobić z Windows 7 i nic nie jest zablokowane. Nie chcesz by wyciekały dane bez twojej zgody ? To tez da się załatwić tylko trzeba wiedzieć jak !

Jakby Windowsy były takie dziurawe to Windows 2003 Server nie byłby używany na serwerach w urzędach Cwaniak.


@ Topic

Dla mnie najlepszy do tej pory jest system Windows 7. Przynajmniej nie wieszają mi się programy i nie wyskakuje te złośliwe raportowanie błędów do Microsoftu. Udało im się poprawić stabilność systemu bo nie odnotowałem żadnego BSoD co czasem na XP lubiło zaskoczyć. No i wprowadzono wiele udogodnień w Eksploratorze Windows i na tym pasku zadań te takie mini okienka. Bardzo fajna sprawa. Może system ma duże zapotrzebowanie na pamięć RAM, ale uwalnia ją jeśli uruchamiamy. Z tego wynika, że system zarządzania pamięcią jest świetny.

Pamięć RAM jest po to aby ją wykorzystywać a nie leżała odłogiem ...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.02.2011 13:01 przez toshioshinsuke.)

28.02.2011 11:17

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Co sądzicie o systemie Windows 7? - toshioshinsuke - 28.02.2011 11:17
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.