Wątek zamknięty

IDM a Windows 7 - problem z pobieraniem

 
ogryz
Nowy
Liczba postów: 7
Post: #6

RE: IDM a Windows 7 - problem z pobieraniem


Nikt mnie na siłę nie ciągnął, ale liczyłem na to, że są tu ludzie, którzy mają większa wiedzę ode mnie. W brew moim oczekiwaniom wyskakuje kolo, który pisze o milionach powodów, a wymienia tylko niedorzeczne. Czy to jest jego uprzejmość? Nie sądzę.

Wracając do tematu. Ściągnąłem najnowszą wersję IMD licząc, że jest bardziej dostosowany do Win 7 (to logiczne). Jednak stwierdzam, że wina nie leży po stronie programu lecz systemu. Posiadam program Obiect Dcok, który o zaprzestaniu ściągania po prostu szaleje. Nie można kliknąc żadnej ikony i dosłownie miga. Dopiero po restarcie kompa wszytko wraca do normy.

Co do opcji zasilania. Mam wszystko ustawione na wysoka wydajność. Nie ma mowy o tym, że dysk, czy karta sieciowa się wyłącza. Wczoraj przebudziłem się po 3 i na moich oczach przestało się ściągać.

Izaw dzięki za rzeczową wypowiedź.

Romanek100 nie staram się być od nikogo mądrzejszy. to, że jestem świeżym userem na forum nie oznacza, że jestem początkującym użytkownikiem komputera i nie znam się na Win 7. Teraz czekam na klapsa Cwaniak

Wg. Ciebie łącze się "grzeje"? Przyznam, że się z takim czymś nie spotkałem. Chyba każdy chce ściągać z największą przepustowością łącza. Ściągam z Rapida od 2 lat i na XP nie miałem problemów. Dlatego wina leży po stronie Win 7. Chciałbym tylko ustalić co jest tego przyczyną i zwalczyć ta usterkę. Moim marzeniem jest również to aby WMP nie korzystał ze swoich kodeków, tylko tych, które ja wgram, choć to chyba na razie niemożliwe. Ale to juz inna bajka. Sorry za dygresję.

Pozdrawiam. Liczę na zaangażowanie w temat.

21.09.2009 23:32

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: IDM a Windows 7 - problem z pobieraniem - ogryz - 21.09.2009 23:32
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Rozwiązany Problemy z pobieraniem i instalacją DirectX 11 dla Windows7 Tobcio 8 8.520 18.02.2012 20:06
Ostatni post: House
Problem z pobieraniem plików w Firefox kewin 8 7.770 27.06.2010 18:40
Ostatni post: yczwał
Download Accelerator Plus - problem z pobieraniem Fiaam 8 5.876 05.12.2009 23:20
Ostatni post: MAciachPaN
Windows Media Player i problem z pobieraniem plików RaHmen 4 2.585 25.11.2009 18:54
Ostatni post: RaHmen
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.