Wątek zamknięty

Problem z dźwiękiem, zawieszanie komputera i 3 pytanka

 
emperex
Wdrażany

Liczba postów: 28
Post: #6

RE: Problem z dźwiękiem i 3 pytanka


(16.09.2009 22:04)nemezis730 napisał(a):  Fakt problem z dźwiękiem występuje.Chodzi tu o okresowe trzeszczenie (delikatne).I co najlepsze wzmaga się przy uruchamianiu np.programów itd.To wtedy dźwięk nie trzeszczy tylko juz przycina.Jeśli chodzi o sprzęt to jest nowy.Nie wiem w czym tkwi problem...chciałem tylko napisać że ogólnie są problemy tylko niewiadomo co jest ich przyczyna.

U mnie już problem całkowicie ustąpił po zainstalowaniu mega paczki kodeków. Jeśli teraz Tobie trzeszczy to zainstaluj wyżej wymienione kodeki, jeśli ich nie masz, może pomoże Uśmiechnięty

A ja czekam jeszcze na odpowiedzi do tych trzech pytanek. Na pierwsze już znalazłem odpowiedź, ale chcę się upewnić.

EDIT: Pojawił się kolejny problem SmutnySmutny i zdecydowanie najgorszy. Już drugi raz nowiutki komputer mi się zawiesił! I to na dodatek przy czytaniu forum. Co to ma być? Smutny Chyba to wymaga szerszego opisu. Mam win7 64-bit 7100. Z komputerem raczej wszystko w porządku. Zasilacz Corsair 550W powinien udźwignąć mój sprzęt w stresie, a co dopiero nic nie robiąc, więc to nie wina zasiłki. Przez cały miesiąc nic się nie działo, a w ostatnim czasie (czyt. parę dni temu i teraz) zawiesił mi się komp. Wydaje mi się, że jest to wina myszki jeśli to w ogóle możliwe. Myszka A4-tech xl-750bf za 60 zeta. Wcześniej miałem tej samej firmy za 20 zeta i chodziła przez 5 lat, a tu taka niemiła niespodzianka. Na początku chodziła fajnie, po jakiś dwóch tygodniach po włączeniu kompa nie chodziła, zresetowałem kompa - nic, odłączałem i podłączałem myche - dopiero za którymś razem załapała. Tydzień później znowu to samo, ale już nie załapała, czasami pojawiało się instalowanie nowego sprzętu, sprzęt zainstalowano pomyślnie, ale nie chodziła.

Podłączyłem ją do drugiego kompa, od razu wyskoczyło instalowanie, ale też nie chodziła. Musiałem podłączyć inną, która zadziałała bez problemu. Następnego dnia zadziałała od pierwszego podłączenia. Miałem taką sytuację już z 3 razy. Poza tym myszka ma takie światełko na przycisku ustawiania dpi, dzięki czemu wiem czy chodzi czy nie. Nawet jak jest komp wyłączony, ale podłączony do prądu to się leciutko świeci na żółto. Po tym jak się komp zawiesza to właśnie gaśnie mi to zielone (jak jest włączony komp), ale jest nadal to leciutkie światełko jakby komp był wyłączony. Zastanawiałem się czy wysłać ją do reklamacji, ale pewnie by podłączyli u siebie i by działała i bym jeszcze musiał płacić za przesyłkę czy coś. Zatem nieciekawa sytuacja. HeLP! :|

EDIT2: Cały czas czekam na jakieś sugestie. ;]
EDIT3: aktualne
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.10.2009 19:59 przez emperex.)

17.09.2009 14:38

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Problem z dźwiękiem - slawektor - 13.09.2009, 08:03
RE: Problem z dźwiękiem - emperex - 13.09.2009, 10:59
RE: Problem z dźwiękiem i 3 pytanka - emperex - 17.09.2009 14:38
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Zawieszanie się PC podczas pracy- Blue screen TheKordulka 0 1.068 16.06.2016 19:49
Ostatni post: TheKordulka
Dziwny problem z urządzeniami USB i wyłączaniem komputera Pawelm61 0 1.057 19.04.2016 21:16
Ostatni post: Pawelm61
Rozwiązany Problem z dźwiękiem, prawdopodobnie ts 3 blokuje dźwięk w komputerze. Metrowy 1 3.063 17.11.2015 21:55
Ostatni post: Metrowy
problem z dżwiękięm HELP EXE 0 1.182 12.07.2015 20:33
Ostatni post: EXE
Rozwiązany Problem przy uruchomianiu komputera. Wyskakuje American Megatrends. HardlineFPP 3 1.789 01.05.2015 20:47
Ostatni post: thermalfake
Problem z dźwiękiem , komputer zawiesza się Jaca93 0 1.483 28.12.2014 15:21
Ostatni post: Jaca93
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.