Wątek zamknięty

Android - pomóż odblokować Motorolę Milestone

 
LowRider
Wdrażany
Liczba postów: 21
Post: #5

RE: Android - pomóż odblokować Motorolę Milestone


W takim razie nie będę się o to kłócił , jeśli temat zostanie wyrzucony do kosza.
Ale tu nie chodzi o Windows 7 tylko o wszystkich potencjalnych użytkowników którzy mogli lub chcą wziąść udział w projekcie.
Google wyraźnie przekazuje ,ze Android to system Open-source , a tym czasem Motorola zablokowała Bootloader w Milestone, odcinając tym samym użytkowników tego telefonu od modyfikowania jego oprogramowania w większym stopniu . I gdzie tu logika Open-source ?
Szerzej o sprawie można poczytać na forach do których podałem linki . I tam dowiedzieć się czy to zakrawa o piractwo itp .
Tak czy siak projekt będzie kontynuowany, ja chciałem jakoś pomóc mu i rozprowadzić go po forach internetowych , bo jest on skierowany nie tylko do użytkowników telefonów komórkowych ale do każdego praktycznie kto posiada komputer .

W każdym razie, oddaje temat do dyspozycji Moderatorów, jeśli zostanie usunięty, niech tak będzie, ale może jeszcze kiedyś o tym usłyszycie i weźmiecie w tym udział .

29.12.2010 13:10

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Android - pomóż odblokować Motorolę Milestone - LowRider - 29.12.2010 13:10
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Windows for android ArCie 2 277 22.11.2012 21:25
Ostatni post: peciaq
Jak Odblokować konto administratora w Windows 7 home premium Windows 7 2012 0 346 26.04.2011 21:13
Ostatni post: Windows 7 2012
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.