Wątek zamknięty

Windows 7 - UPC Internet

 
sebakrakow
Nowy

Liczba postów: 3
Post: #11

RE: Windows 7 - UPC Internet


(04.09.2010 16:42)andrew-jar napisał(a):  Witam.
@sebakrakow - twój opis może i jest OK, lecz operator sieci nie jest "idiotą", skoro po tych czynnościach zobaczy inny MAC, to znaczy że usługa jest nie na jeden komputer, a co za tym idzie zażąda dodatkowej opłaty.

Natomiast @Oldevil - Switch służy do rozdzielenia sygnałów, w twoim przypadku potrzeba routera, który poprzez automatyczne DHCP przydzieli inne IP dla komputerów, a u operatora będzie widoczny po klonie MAC-u jako twój pecet z win XP.

Pozdrawiam

Mam nadzieję że ten opis "łopatologiczny" przybliży cię trochę do tematu.

Witaj andrew-jar...
Dzięki za "docenienie" mojego opisu, lecz muszę stwierdzić, że dziwie się, iż pisząc na dany temat (w tym wypadku "UPC") nie znasz, lub przynajmniej niewystarczająco dobrze jesteś zaznajomiony z owym tematem, na który to pozwoliłem sobie na napisanie posta z moją opinią i zarazem podpowiedzią w kwestii UPC do szukającego pomocy i podpowiedzi forumowicza. Powód mojej decyzji prosty i krótki. Ja korzystam od 8 lat z usług UPC i wydało mi się czymś normalnym , że skoro znam na tyle dobrze z autopsji sprawę o którą toczy się rozmowa to dlaczego mam nie pomóc i napisać pytającemu jak powinien postąpić, aby jego problem się zakończył. Nadmienię iż również posiadam komputer stacjonarny, oraz laptopa ( jakby dobrze popatrzyć to konsola xBoX360 korzystająca z nata też by się znalazła ). I zanim kupiłem router to około 4 lata korzystałem z internetu UPC na wszystkich w/w urządzeniach w sposób jaki opisałem w moim poście do szukającego porady...
Dlatego dziwi mnie, choć nie jakoś ogromnie fakt iż zarzucasz mi, że może i litery to umię sklecić w zdanie, ale co do treści to już gorzej z jej znajomością w kwestii opisywanego tematu... No cóż, przyjmuję Twoją opinię, choć pozostanę przy swoim i będę się kierował, że gdy nie znam się w danej kwestii , lub nie umię pomóc osobie pytającej to nie zabieram głosu...
Hejka

sebakrakow

sebakrakow

05.09.2010 08:24

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Windows 7 - UPC Internet - Oldevil - 02.09.2010, 14:55
RE: Windows 7 - UPC Internet - sebakrakow - 05.09.2010 08:24
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Windows 7 home premium x86 rozłancza mi internet ? mordrag 1 1.405 09.11.2016 02:10
Ostatni post: thermalfake
Jak przyspieszyć internet w Windows 7 mlm 0 5.680 04.09.2016 17:38
Ostatni post: mlm
Win 7 Internet jest, ale windows twierdzi inaczej Freeeez 2 1.524 15.05.2012 18:54
Ostatni post: andrew-jar
Ograniczony dostęp - internet Wifi - rozłącza internet bartolino9 1 6.195 29.03.2012 23:13
Ostatni post: thermalfake
Windows 7 Home Premium - internet nie działa na innych komputerach Kubix 1 2.310 15.02.2012 19:27
Ostatni post: thermalfake
Windows 7 - XP / Jak udostępnić internet. Acer d260 [Orange] [LAN] troju 4 4.705 15.08.2011 17:40
Ostatni post: thermalfake
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.