Wątek zamknięty

Problemowe ładowanie systemu

 
DancingShoe7
Nowy
Liczba postów: 4
Post: #3

RE: Problemowe ładowanie systemu


(17.08.2010 22:14)ihatebuffering napisał(a):  Ja bym jeszcze spróbował się zalogować na konto prawdziwego Administratora. Może tylko konto się uszkodziło. Uruchom Windows-a w trybie awaryjnym z dostępem do sieci.

Niestety po uruchomieniu Windowsa w trybie awaryjnym z dostępem do sieci nic się nie zmieniło.
Może nie rozumiem do końca, ale mam tylko jedno konto - swoje, własne, z uprawnieniami administratora. Innej możliwości zalogowania się tam dostrzegam .

Kiedy już ten mój piękny "pulpit" się przygotuje, to mam możliwość wywołania po kombinacji Ctrl+Alt+Delete Menedżera zadań, w którym w aktywnych procesach nie wyświetla się chyba najważniejszy proces - explorer.exe...

Kiedy klikam opcję "Nowe zadanie (Uruchom)" widzę coś dziwnego. Po kliknięciu na "Przeglądaj" w celu wyszukania plików mam pokazane w drzewie folderów, że Windows znajduje się na partycji "C". Wcześniej był on jednak zainstalowany na "D", i w tej też lokalizacji jest wykrywany w automatycznym naprawianiu systemu z płyty instalacyjnej. Więc w czym jest rzecz?

18.08.2010 14:23

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Problemowe ładowanie systemu - DancingShoe7 - 18.08.2010 14:23
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Błąd BIOS: ładowanie zatrzymuje się na Verification DMI Pool Data... robson133 2 2.663 08.02.2012 22:48
Ostatni post: robson133
Powolne ładowanie CD, DVD, pendrive itp. nośników andziolini 9 5.223 10.04.2010 20:49
Ostatni post: andziolini
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.