Wątek zamknięty

Firefox, Chrome i IE działają różnie, wolno i szybko

 
Bekon
Wdrażany

Liczba postów: 30
Post: #3

RE: FF chrome i IE nie otwieraja jednej strony inne działają różnie wolno i szybko


Hej Stinger, tak to na chrome również identycznie Smutny nie ma znaczenia jaka przeglądarka, rozglądał bym się możne po stronie usług win7 ale nie wiem co w takim przypadku powinienem mięć włączone, aha przy sprawdzaniu spybot zablokował mi w pliku host ponad 1000 stron ale nie ma tam tego adresu i o co dziwne numerku z napisem localhost tez nie widzę a w XP tak był opisany tylko ze tego pliku nie umie edytować bo po zapisaniu jest jako tekst a w Win 7 przy ukrytych i systemowych i z rozszerzeniem i tak widnieją jako host........PLIK a nie np. host.txt dlatego nie wiem jak go nadpisać. Nie wiem co mogę jeszcze dać, raport o błędach nie wyskakuje bo przeglądarki nie zwracają żadnego komunikatu o błędzie po prostu zaczynają kręcić i koniec strasznie przy tym spowalniając komputer, inne strony tylko czasami a jeszcze inne jak to forum działają normalnie i szybko transfer podczas pobierania nie spada nawet o 10 kb/s nic go nie hamuje a na 2 komputerze wszytko działa idealnie przeniosłem za pomocą mozbeckup caly profil z działającego na ten "dziwny" i ff wcale nie zmienił pracy dodało mu zakładki wtyczki i ustawienia a nadal to samo. To raczej nie wina przeglądarki. Ja zawsze z niej korzystam jestem zadowolony nigdy nie zdarzyło zęby się nagminnie wysypywała, wszytko w niej działa bardzo dobrze, za chromem nie przepadam mało plugin, straszny interface i miałem w niej błędy, jest nowa trzeba zaczekać aż będzie stabilna wersja IE całkowicie unikam brak zabezpieczeń niezgodność z css i kilka drobniejszych problemów. Jeśli ktoś ma jeszcze propozycje to słucham będę tu zaglądać często Uśmiechnięty Dziaki za chęci Stinger myśl dalej i wołaj znajomych formatu nie mam zamiaru robić Uśmiechnięty musi sie udać. Wiec usługi, rejestr, wirusy, java flash? od razu powiem ze mam ccleanera i flash i jave najnowsze wersje co do usług nie jestem pewny wirusy być możne, bo władował mi się ASK ostatnio niechcący zainstalowałem go.

OK Wasza kolej Uśmiechnięty ja czekam...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.06.2010 19:22 przez Bekon.)

15.06.2010 19:14

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: FF chrome i IE nie otwieraja jednej strony inne działają różnie wolno i szybko - Bekon - 15.06.2010 19:14
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Rozwiązany Google chrome - yahoo wyszukiwarka ibox 2 1.587 07.03.2014 08:07
Ostatni post: ibox
Wyszukiwarka Incredibar w Chrome soon44 25 7.181 27.01.2013 20:11
Ostatni post: Waves97
Dziwne śmieci w tymczasowych plikach Chrome faktorio 3 3.910 02.11.2011 11:59
Ostatni post: faktorio
Nie działają programy korzystające z internetu. Uszkodzony Windows Update dominik810 13 5.117 17.08.2009 20:57
Ostatni post: dominik810
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.